1+1 GRATIS: Atomowe nawyki + Wybuchowy wzrost

data wydania: 13 stycznia 2020
dane szczegółowe: ZOBACZ WIĘCEJ
cena detaliczna:
44,90 zł
Produkt dostępnY

OPIS KSIĄŻki:

Zaprojektuj swoje życie na nowo z naszą GALAKTYKĄ!

Dwie książki, dwóch autorów, jeden cel, JEDNA CENA!

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy promocję: dwie książki w cenie jednej.

Wybuchowy wzrost. Jak zbudowałem gigantyczną społeczność 100 milionów użytkowników

Ta fascynująca i inspirująca opowieść pokazuje, jak:
• wywołać eksplozję wzrostu poprzez stworzenie wyjątkowego produktu,
• zidentyfikować jedynie trzy wskaźniki, które mają znaczenie,
• odkrywać skuteczne strategie wzrostu, by móc szybko się rozwijać,
• w błyskotliwy sposób wykorzystywać media, aby zdobyć 100 milionów użytkowników,
• stworzyć w firmie wspaniałą kulturę pracy, przyciągającą pracowników pełnych pasji.

Atomowe nawyki. Drobne zmiany, niezwykłe efekty

Atomowe nawyki to sprawdzona i poparta naukowymi dowodami metoda kształtowania dobrych przyzwyczajeń i wyzbywania się złych nawyków.

„Fundamentem książki jest model nawyków składający się z czterech kroków (wskazówka, pragnienie, reakcja i nagroda) oraz czterech praw zmiany zachowania, które z tych kroków wynikają.
Przedstawione przeze mnie założenia stanowią zintegrowany model bazujący na naukach kognitywnych i behawioralnych. Moim zdaniem, jest to jeden z pierwszych modeli ludzkiego zachowania, który uwzględnia wpływ na nawyki zarówno bodźców zewnętrznych, jak i wewnętrznych emocji. Choć niektóre terminy mogą być ci znane, jestem przekonany, iż szczegóły – oraz zastosowanie czterech praw zmiany zachowania – wskażą ci nowe podejście do nawyków".

Praktyczna. Inspirująca. Motywująca. Książka Jamesa Cleara to błyskotliwie napisany, wsparty teorią behawioryzmu poradnik prezentujący skuteczne podejście do budowania nawyków. Ta fascynująca lektura pozwala zrozumieć mechanizmy kierujące naszym codziennym zachowaniem. Na kanwie inspirujących przykładów James Clear pokazuje, jak drobne nawyki decydują o naszym życiu – często wiele lat później. Fenomenalna książka o tym, jak odnieść sukces metodą małych kroków.
Ewa Szmidt-Belcarz, CEO Grupy Empik

Autor KSIĄŻki:

James Clear jest pisarzem i mówcą specjalizującym się w tematyce nawyków, podejmowania decyzji i ciągłego doskonalenia się. Jego dokonania były prezentowane w prasie („New York Times”, „Time” i „Entrepreneur”) oraz w programie CBS This Morning. Stronę internetową Cleara odwiedzają miesięcznie miliony gości, a jego lista mailingowa ma setki tysięcy odbiorców.

Regularnie prowadzi prelekcje dla firm z listy „Fortune 500”, jego spostrzeżenia są wykorzystywane przez drużyny sportowe z lig NFL, NBA i MLB. Za pośrednictwem kursów internetowych w serwisie The Habits Academy Clear wyszkolił ponad 10 tysięcy liderów, menedżerów, trenerów i nauczycieli. The Habits Academy jest doskonałą platformą szkoleniową dla organizacji i osób prywatnych zainteresowanych nabieraniem lepszych nawyków w życiu osobistym oraz w pracy zawodowej.

Clear jest zapalonym ciężarowcem i fotografem. Mieszka z żoną w Columbus w stanie Ohio.

Cliff Lerner jest znakomitym liderem biznesowym, który zrezygnował z lukratywnej kariery na Wall  Street, aby uruchomić internetowy serwis randkowy. Przy niewielkim nakładzie finansowym założył firmę SNAP Interactive. Jego start-up stworzył pierwszą udaną aplikację randkową na Facebooka, co pozwoliło mu w ciągu pięciu lat zwiększyć przychody firmy o 4412% i zdobyć ponad 100 milionów użytkowników.
Cliff mieszka w Nowym Jorku i nieustannie szuka nowych możliwości realizowania się jako przedsiębiorca.

dane szczegółowe

Data wydania: 13 stycznia 2020
cena detaliczna:
44,90 zł
Produkt dostępnY