1+1 GRATIS: Wszystko da się ogarnąć + Podejmij wyzwanie

data wydania: 30 marca 2020
dane szczegółowe: ZOBACZ WIĘCEJ
cena detaliczna:
39,90 zł
Produkt dostępnY

OPIS KSIĄŻki:

Dwie książki, dwóch autorów, jeden cel, JEDNA CENA!

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy promocję: dwie książki w cenie jednej.

Wszystko da się ogarnąć oraz Podejmij wyzwanie to książki dla osób, które chcą urzeczywistnić swoje marzenia i są gotowe ruszyć w drogę – ku odkryciu własnego potencjału.

Marie Forleo oraz Tara Mohr to specjalistki z dziedziny przywództwa i motywacji, naturalne liderki. Marie Forleo pokazuje, jak uwierzyć w siebie i swoje możliwości; jak odróżnić strach przed działaniem od ostrzeżeń intuicji. Forleo mówi: nie odkładaj niczego na później, działaj! Bo twoje życie jest tylko w twoich rękach, nikogo innego.
Tara Mohr kieruje swój przekaz do wszystkich kobiet ulegających wewnętrznym obawom, wynikającym z niepewności siebie i braku wiary we własne kompetencje. Autorka udowadnia, że w każdej przedstawicielce płci pięknej drzemią uśpione talenty. Sięgnięcie po nie może całkowicie zmienić jakość życia i sposób postrzegania siebie.

Wszystko da się ogarnąć pozwoli bardziej optymistycznie spojrzeć na otaczającą nas rzeczywistość. Autorka uczy nas, jak dostrzec w sobie potencjał do zmian. Pokazuje, jak uwierzyć w siebie i swoje możliwości. Marie Forelo inspiruje i pomaga w trudnych sytuacjach życiowych milionom ludzi w wielu krajach. Uczy, jak radzić sobie z problemami, które w pierwszym momencie zdają się nas przerastać; jak dzielić je na mniejsze i ogarniać. „Życie w 10% składa się z tego, co nam się przytrafia, a w 90% z tego, jak na to zareagujemy”. Czasem trzeba wziąć się w garść, stanąć z podniesioną głową i głośno powiedzieć: wszystko da się ogarnąć!
BESTSELLER „NEW YORK TIMESA"

Ta książka konsekwentnie i bez ogródek udowodni ci, że na drodze do szczęśliwego, spełnionego życia stoisz wyłącznie ty i twoje przekonania. A jeśli czegoś nie robisz, dzieje się tak nie dlatego, że nie możesz, tylko że nie chcesz. Może to bolesne, ale uwierz mi – taka właśnie jest prawda!
JAKUB B. BĄCZEK, trener mentalny i biznesowy, autor, www.JakubBBaczek.pl

Podejmij wyzwanie to książka dla kobiet, które:
• chcą dokonać pozytywnych zmian w swoim życiu, ale brakuje im odwagi do zrobienia pierwszego kroku;
• chcą nauczyć się, jak radzić sobie z głosem wewnętrznego krytyka, i odnaleźć wewnętrznego mentora;
• pragną uwolnić się od destrukcyjnego wpływu negatywnych opinii płynących z otoczenia;
• wierzą, że mogą pozbyć się ograniczającego ich działania strachu i niewiary we własne umiejętności;
• mają niezrealizowane dotąd aspiracje i chcą poznać narzędzia do wcielenia ich w życie;
• borykają się z nawykiem „przykładnej uczennicy”, hamującym ich rozwój;
• poszukują inspiracji do przełamania barier i osiągnięcia życiowego spełnienia.

Obawiałam się, że będzie to kolejny poradnik typu „Jak już wiesz, czego chcesz, masz plan, będziesz zdeterminowana, to na pewno ci się uda”. Nic bardziej mylnego. Ta książka w przenikliwy sposób próbuje uporać się z odwiecznym problemem kobiet tkwiącym w nich samych. Uczy podejmowania ryzyka i decyzji wynikających z osobistych pragnień, a nie z sugestii innych. Pokazuje, jak ważne jest zaufanie własnym ocenom i opiniom w budowaniu pozytywnej zmiany. Przeczytaj i oswój wyzwanie. Niejedno.
Olga Kozierowska, założycielka Sukcesu Pisanego Szminką

dane szczegółowe

Data wydania: 30 marca 2020
cena detaliczna:
39,90 zł
Produkt dostępnY