Osobista i zawodowa tarcza antykryzysowa. Pakiet 4 tytułów: Co nas nie zabije, Upór, Weź sprawy w swoje ręce, Wszystko da się ogarnąć

Autor:
Scott Carney, Angela Duckworth, John Izzo, Marie Forleo
data wydania: 15 kwietnia 2020
dane szczegółowe: ZOBACZ WIĘCEJ
cena detaliczna:
94,90 zł
Produkt dostępnY

OPIS KSIĄŻki:

Uwaga! Darmowa wysyłka!

Cztery tytuły, jedna cena, jeden cel: wygraj z pandemią!

OSOBISTA I ZAWODOWA TARCZA ANTYKRYZYSOWA
wzmocni Cię i podpowie, jak skutecznie zadbać o siebie i najbliższych.

Chcesz wzmocnić swoją odporność?
W książce Co nas nie zabije Scotta Carneya, oprócz inspirującej i dającej siłę opowieści, znajdziesz dużo łatwych ćwiczeń pozwalających poprawić funkcjonowanie układu immunologicznego. 

Chcesz poradzić sobie z problemami, które zdają się ciebie przerastać? 
Marie Forleo, autorka Wszystko da się ogarnąć, mówi: „Życie w 10% składa się z tego, co nam się przytrafia, a w 90% z tego, jak na to zareagujemy”. Czasem trzeba wziąć się w garść, stanąć z podniesioną głową i głośno powiedzieć: wszystko da się ogarnąć! Ta książka zaraża optymizmem. Namawia do przełamywania utartych schematów myślowych i pokazuje, jak działać efektywnie i realizować cele.

Chcesz poznać tajemnicę sukcesu?
Angela Duckworth w książce Upór pisze, że tajemnicą wyjątkowych osiągnięć nie jest sam talent, ale szczególne połączenie pasji i wytrwałości. Zaangażowanie, z którego wyrasta pasja, sprawia, że ludzie stają się aktywni i uwalniają swój potencjał. Gorliwość oraz determinacja podsycana entuzjazmem wyzwalają energię, która pozwala przenosić góry!

Chcesz, by w życiu prywatnym i zawodowym było Ci łatwiej?
John Izzo w książce Weź sprawy w swoje ręce pokazuje, jak wiele zależy od Ciebie. Możesz zmienić własne życie, firmę, a nawet cały świat. Nie czekaj, aż zrobią to inni. Tylko biorąc sprawy we własne ręce, możesz w pełni realizować swój potencjał i zmieniać rzeczywistość. Ta książka to coś więcej niż poradnik dla ludzi z inicjatywą. To inspiracja, by zacząć żyć bez strachu i w zgodzie ze swoimi marzeniami.

Pamiętaj: weź sprawy w swoje ręce, bo wszystko da się ogarnąć!

dane szczegółowe

Liczba stron: pakiet 4 tytułów
Data wydania: 15 kwietnia 2020
cena detaliczna:
94,90 zł
Produkt dostępnY