Pakiet promocyjny: Podróż do Ojca Ciekawości + Podróż poza wszelkie wątpliwości + Podróże do życia po śmierci + Podróże w nieznane

Autor:
data wydania: 31 maja 2021
dane szczegółowe: ZOBACZ WIĘCEJ
cena detaliczna:
99,90 zł
Produkt dostępnY

OPIS KSIĄŻki:

Bruce’a Moena od zawsze nurtowały Trzy Wielkie Pytania: „Gdzie byłem, zanim się urodziłem?”, „Co mam robić, żyjąc tutaj?”, „Dokąd pójdę, kiedy umrę?”. Aby sobie na nie odpowiedzieć, trzeba udać się w podróż.
Podróż poza wszelkie wątpliwości , Podróże do życia po śmierci, Podróże w nieznane 
Każda podróż Tam umożliwia poznanie kolejnej kropli prawdy z oceanu Wiedzy. Zdobywanie doświadczeń w obszarach niefizycznych całkowicie rozwiewa wątpliwości co do ich istnienia. Podróżując z Moenem po nieznanym, odkrywamy, że każdy może eksplorować rzeczywistość wielowymiarową bez konieczności posiadania szczególnych uzdolnień. Wyposażeni w jego wskazówki możemy rozpocząć własne poszukiwania i stać się wielkimi odkrywcami.

Podróż do Ojca Ciekawości

Po raz czwarty Bruce Moen staje się naszym przewodnikiem po świadomości i zabiera nas w podróż. Odkrywa przed nami wygląd Piekieł i Pustego Nieba,  pozwala przysłuchiwać się rozmowom z Istotami, które wyjaśniają, czym te obszary są i kto do nich trafia. Wszystko dzieje się w asyście przyjaciół, z którymi Moen odbywa Podróże Partnerskie. Jest to dla nas wskazówka, że takie doświadczenie może być współdzielone i weryfikowane przez innych - w ten sposób staje się bardziej wiarygodne i obiektywne.
Mamy także możliwość przyjrzenia się tkaniu Gobelinu Czasu, spotkania Inteligencji Planującej oraz udania się na wycieczkę do tytułowego Ojca Ciekawości. A wszystko to opowiedziane jest ze swadą i humorem.

dane szczegółowe

Data wydania: 31 maja 2021
cena detaliczna:
99,90 zł
Produkt dostępnY