Pakiet promocyjny: Brazylijskie jiu-jitsu + Ruch naturalny w praktyce

Autor:
Saulo Ribeiro, Erwan Le Corre
data wydania: 24 maja 2021
dane szczegółowe: ZOBACZ WIĘCEJ
cena detaliczna:
119,90 zł
Produkt dostępnY

OPIS KSIĄŻki:

Brazylijskie jiu-jitsu

Ribeiro po raz pierwszy dzieli się z czytelnikami rewolucyjnym systemem grapplingu, przedstawiając ponad 200 technik, które pozwolą ci podążać drogą od białego do czarnego pasa. Omówienie typowych błędów popełnianych w jiu-jitsu i praktycznych metod unikania ich czyni tę książkę lekturą obowiązkową dla wszystkich ćwiczących. Nawet podstawowe techniki ożywają dzięki Ribeiro, który rzuca nowe światło na teorie i strategie uważane do niedawna za przestarzałe. Dzięki systemowi wypróbowanemu i przetestowanemu na najwyższym poziomie rywalizacji Ribeiro wyrzeźbi twoje podstawowe umiejętności pas po pasie i pozwoli osiągnąć doskonałość. Brazylijskie jiu-jitsu nie jest typową książką techniczną. To szczegółowy podręcznik szkoleniowy, który zmieni sposób nauczania jiu-jitsu na całym świecie.

Ruch naturalny w praktyce

Le Corre opisuje podstawy ruchu naturalnego, abyś mógł sam zostać własnym trenerem. Omawia kwestie oddychania, pozycji, kolejności ruchów i ich zgrania w czasie. Tłumaczy, jak stać się człowiekiem w pełni sprawnym. Wyjaśnia pojęcie praktycznej efektywności, radzi, gdzie trenować i jak robić to bezpiecznie.
Książka zawiera szczegółowe instrukcje oraz ilustracje prezentujące poszczególne ruchy, począwszy od tych na ziemi (leżenie i czołganie się), a kończąc na tych w powietrzu (wspinanie się i zwisanie). Dzięki niej możesz poprawić swoją sprawność i cieszyć się fizyczną wolnością stworzoną przez miliony lat ewolucji.

dane szczegółowe

Data wydania: 24 maja 2021
cena detaliczna:
119,90 zł
Produkt dostępnY