Pakiet przedsprzedażowy: Wydolność 2.0 + Lwice trenują inaczej

Autor:
Przedsprzedaż
Zapowiedź
data wydania: 20 lipca 2022
dane szczegółowe: ZOBACZ WIĘCEJ
cena detaliczna:
179,90 zł
Niedostępny - przedsprzedaż

OPIS KSIĄŻki:

Wydolność 2.0

Ben Greenfield przedstawia skuteczne metody, które pozwolą ci nie tylko pozbyć się problemów zdrowotnych, ale też poprawić wygląd, zwiększyć siłę i polepszyć kondycję. Znajdziesz tu wiele biohacków wpływających na pamięć i koncentrację, podnoszących kreatywność i poprawiających jakość życia. Książka daje ci jedyny w swoim rodzaju przepis na usprawnienie ludzkiego organizmu i wykorzystanie jego potencjału.

Lwice trenują inaczej

Przewodnik stworzony specjalnie dla aktywnych kobiet. Dzięki niemu nauczysz się, jak dostosować żywienie, nawadnianie i treningi tak, aby współdziałać z własną fizjologią. Doktor Stacy T. Sims podpowie ci, jak zostać biohakerką własnego ciała i mieć najlepsze wyniki sportowe. Bez względu na to, jaki rodzaj aktywności uprawiasz – bieganie, kolarstwo, sporty terenowe, triathlon – ta książka jest dla ciebie, jeśli chcesz, by twoje ciało było zdrowsze i sprawniejsze.

Autor KSIĄŻki:

Doktor Stacy T. Sims od ponad 20 lat zajmuje się fizjologią wysiłku fizycznego oraz żywieniem sportowców. W latach 2007–2012 pracowała na Uniwersytecie Stanforda jako fizjolog wysiłku i dietetyk, specjalizując się w różnicach między płciami pod względem wpływu środowiska i diety na regenerację i wyniki. Zainteresowanie różnicami między kobietami a mężczyznami w sporcie zdominowało zarówno jej karierę akademicką, jak i pracę zawodową (doradztwo sportowe). Doktor Sims, która sama należy do sportowej elity, ma bogate doświadczenie w pracy ze sportowcami na wszystkich poziomach, od początkujących sportowców rekreacyjnych po olimpijczyków i kolarzy na poziomie Tour de France. W 2012 roku porzuciła pełnoetatowe stanowisko na Uniwersytecie Stanforda, aby oddać się macierzyństwu oraz rozpocząć własną praktykę konsultingową.

dane szczegółowe

Data wydania: 20 lipca 2022
cena detaliczna:
179,90 zł
Niedostępny - przedsprzedaż