Pakiet przedsprzedażowy: Wydolność 2.0 + Ruch naturalny w praktyce

Autor:
Przedsprzedaż
Zapowiedź
data wydania: 20 lipca 2022
dane szczegółowe: ZOBACZ WIĘCEJ
cena detaliczna:
199,90 zł
Niedostępny - przedsprzedaż

OPIS KSIĄŻki:

Wydolność 2.0

Ben Greenfield przedstawia skuteczne metody, które pozwolą ci nie tylko pozbyć się problemów zdrowotnych, ale też poprawić wygląd, zwiększyć siłę i polepszyć kondycję. Znajdziesz tu wiele biohacków wpływających na pamięć i koncentrację, podnoszących kreatywność i poprawiających jakość życia. Książka daje ci jedyny w swoim rodzaju przepis na usprawnienie ludzkiego organizmu i wykorzystanie jego potencjału.

Ruch naturalny w praktyce

Le Corre opisuje podstawy ruchu naturalnego tak, abyś mógł sam zostać własnym trenerem. Omawia kwestie oddychania, pozycji, kolejności ruchów i ich zgrania w czasie. Tłumaczy, jak odbudować bądź rozwinąć umiejętności niezbędne do tego, aby stać się człowiekiem w pełni sprawnym; radzi, gdzie trenować i jak robić to bezpiecznie. Przedstawia szczegółowe instrukcje oraz ilustracje prezentujące poszczególne ruchy, dzięki czemu możesz poprawić sprawność i cieszyć się fizyczną wolnością stworzoną przez miliony lat ewolucji.

Autor KSIĄŻki:

Erwan Le Corre to twórca koncepcji ruchu naturalnego. Magazyn „Men’s Health” nazywa go jednym z najsprawniejszych ludzi na świecie i wizjonerem fitnessu. Erwan stworzył MovNat – metodę edukacji fizycznej opartą na umiejętnościach przydatnych w życiu codziennym. Ruch naturalny jest tak skuteczny, że szturmem zdobył świat fitnessu. Doświadczenie i niezwykła charyzma Erwana przyciągnęły do MovNat rzesze fanów, wyprowadzając ten program z obozu treningowego w Brazylii, gdzie powstał ponad 10 lat temu, i zamieniając w światowy fenomen. Wraz ze swoim zespołem Erwan pomógł wielu ludziom w sposób całkowicie naturalny i praktyczny odzyskać sprawność oraz wrócić do formy. Przy okazji zmienił ich życie.
Le Corre pracuje obecnie nad kursami internetowymi prezentującymi ruch naturalny, wygłasza prelekcje i uczestniczy w wykładach oraz seminariach treningowych, także z udziałem US Army Special Forces.
Erwan urodził się we Francji, ale mieszka w Truchas, niewielkiej miejscowości w górach Nowego Meksyku, z żoną Jessiką oraz trójką dzieci – Feather, Eagle i Sky.

dane szczegółowe

Data wydania: 20 lipca 2022
cena detaliczna:
199,90 zł
Niedostępny - przedsprzedaż