Jedna rzecz. Zaskakujący mechanizm niezwykłych osiągnięć (AUDIOBOOK DO POBRANIA)

Audiobook MP3
data wydania: 23 października 2013
Format: plik MP3 do pobrania
dane szczegółowe: ZOBACZ WIĘCEJ
cena detaliczna:
49,90 zł
cena promocyjna:
37,42 zł
RABAT
25%
Produkt dostępnY
INNE FORMATY

OPIS KSIĄŻki:

 

 Chcesz więcej! Więcej pieniędzy, czasu i satysfakcji z życia.
A zarazem chcesz mniej! Mniej pracy, obowiązków i stresu.

Autorzy z list bestsellerów „New York Timesa” – Gary Keller i Jay Papasan – uczą, w jaki sposób koncepcja JEDNEJ rzeczy może całkowicie zmienić podejście do każdej dziedziny życia, wpłynąć na dokonywane wybory i odnoszone rezultaty. Czasami twoja JEDNA rzecz będzie pierwszą rzeczą na liście. Czasami – jedyną.  Ale zawsze to właśnie ona przyniesie niezwykłe efekty.
Jaka jest twoja JEDNA rzecz?  

W obliczu niepewności, nieprzewidywalności i turbulencji współczesnego świata najtęższe głowy sięgają w życiu i w biznesie po modele oraz strategie, które łączą całościowe i procesowe podejście do rzeczywistości (complexity) z poszukiwaniem prostych i trafnych rozwiązań złożonych problemów (simplicity). W ten sposób rozwija się nowa filozofia, język szkoły życia (simplexity), do której należy ta książka. Jest po prostu świetna. Wprowadzamy ją na listę lektur Akademii Psychologii Przywództwa Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej i Values.
Jacek Santorski, konsultant, dyrektor Akademii i co-chairman Values (www.values.pl)

Moda na minimalizm trwa.  Gary Keller i Jay Papasan, autorzy Jednej rzeczy idą jednak o krok dalej. Zamiast przekonywać nas do pozbywania się kolejnych rzeczy z szaf i kredensów, proponują prawdziwą rewolucję w myśleniu. Sukces polega na  robieniu wszystkiego, co właściwe, a nie na robieniu właściwie wszystkiego  – piszą. Proponują skupienie się na jednej najważniejszej rzeczy, zamiast wykonywania kilku naraz. Jak jednak wybrać tę jedną jedyną rzecz? O tym też piszą. Przede wszystkim jednak rozgrzeszają tych, którzy nie potrafią i nie chcą być w kilku miejscach w tym samym czasie i łapać kilku srok za ogon! Wielozadaniowość jest passé! Pora w to uwierzyć.
Joanna Olekszyk
, „Sens”

 

 

dane szczegółowe

Format: plik MP3 do pobrania
Czyta: Bartosz Głogowski
Rozmiar: 211 MB
Czas trwania: 6 h 2 min 37 s
Data wydania: 23 października 2013
ISBN: 978-83-7579-522-6
cena detaliczna:
49,90 zł
cena promocyjna:
37,42 zł
RABAT
25%
Produkt dostępnY
INNE FORMATY