Formy transportu

Zamówione książki dostarczane są na terenie Polski przez:

  • Firmę kurierską DPD
  • Pocztex Kurier 48
  • InPost Paczkomaty 24/7

Książki można też odebrać osobiście w siedzibie firmy od poniedziałku do piątku (Łódź; ul. Żeligowskiego 35/37 - mapka w dziale kontakt, w godzinach 8.30-15.30).

Przesyłki dostarczane przez kuriera DPD powinny dotrzeć do Państwa w ciągu 2 dni roboczych od momentu skompletowania przez nas zamówienia. Kurier dostarcza paczki w dni robocze między godziną 9.00 a 17.00. Przesyłka kurierska realizowana może być w przypadku podania adresu, pod którym między godz. 9.00 a 17.00 ktoś stale przebywa i może odebrać paczkę. FIRMA KURIERSKA NIE POZOSTAWIA AWIZO!

Przesyłki dostarczane przez Pocztex Kurier 48 powinny dotrzeć do Państwa w ciągu 2 dni roboczych od momentu skompletowania przez nas zamówienia.

Paczki wysyłane paczkomatem powinny dotrzeć do Państwa w ciągu 2 dni roboczych od momentu skompletowania przez nas zamówienia. Po otrzymaniu mailowego powiadomienia mają Państwo 48 godzin na odbiór przesyłki.

 

Wysyłka za granicę realizowana jest za pośrednictwem Poczty Polskiej jako przesyłka ekonomiczna (po otrzymaniu wpłaty na konto Wydawnictwa) na koszt Zamawiającego według cennika Poczty Polskiej.

Zamówienie zagraniczne prosimy składać poprzez e-mail sekretariat@galaktyka.com.pl lub telefon 42 639 50 18.