Czarodzieje mogą wszystko

data wydania: 05 października 2009
dane szczegółowe: ZOBACZ WIĘCEJ
cena detaliczna:
39,90 zł
Produkt dostępnY

OPIS KSIĄŻki:

Kilka słów od autora:

"Czarodzieje" to książka niezwykła. Napisałem ją, by służyła jako przewodnik do szczęśliwego życia dla moich dzieci. Zawarłem w niej wszystkie znane mi czarodziejskie przepisy na spełnianie marzeń.
Wydana jest z wielką starannością: w sztywnej oprawie,na kremowym papierze, który jest zawsze ciepły. Krój pisma i układ stron sprawiają, że czyta się ją bardzo lekko. Bajeczne ilustracje Darka Twardocha nadały jej nowy wymiar artystyczny.
Zapraszam do jego galerii internetowej - www.Twardoch.Art.pl
Chociaż książka pisana była z myślą o młodszych czytelnikach, młodzież przyjęła ją równie ciepło jak rodzice i dziadkowie. Wokół "Czarodziejów" krąży dobra energia, dlatego wspaniale nadaje się na prezent dla kogoś bliskiego.
Dariusz Chwiejczak

Jest to historia nastolatki, która dzięki pozytywnym myślom i konsekwentnej pracy, będąc zwykłym dzieckiem stała się czarodziejem. Jest to opowieść o kształtowaniu charakteru, odwadze podejmowania decyzji i konsekwencji w ich realizacji.


Recenzje czytelników:

  • Książka ta od pierwszych stron czytania, uzyskała na mojej liście hitów książkowych pierwszą pozycje. Nie wiem czemu dla mnie przebiła J. Vitalego, N. Hilla, A. Robbinsa... Może dlatego, że trafiła do mnie w najlepszym czasie:) A to pewnie czary. Dzięki to za mało!!! Chciałbym takie książki czytać wiecznie...
  • Książka powinna być obowiązkową lekturą w podstawówce :) Piękna.
  • To działa! Jestem wdzięczna za ten DAR.
  • Pana książka jest fantastyczna! Jest na swój sposób poradnikiem jak stawać się lepszym człowiekiem. Czytająca ją osoba przepełnia się dobrymi emocjami. Lektura zmusza do przemyśleń i zagłębieniu sie w swojej "komnacie zadumy". Osobiście zapisałam sobie w skrócie wszystkie reguły na kartce

 

Zapraszamy również na stronę internetową czarodzieje.com.pl

dane szczegółowe

Liczba stron: 184
Format: 160 x 240 mm
Oprawa: Twarda
ISBN: 978-83-7579-227-0
Data wydania: 05 października 2009
cena detaliczna:
39,90 zł
Produkt dostępnY