Maluszek patrzy. Kształty

Autor:
data wydania: 20 lutego 2011
dane szczegółowe: ZOBACZ WIĘCEJ
cena detaliczna:
11,90 zł
Produkt dostępnY

OPIS KSIĄŻki:

Książeczka przeznaczona dla dzieci w wieku 3-6 miesięcy.

Książeczki zawierające treści dopasowane do możliwości poznawczych maluszków pomagają nie tylko stymulować ich wzrok, ale także koordynację wzrokowo-ruchową i kreatywność.

Dostarczenie dziecku przedmiotów dostosowanych do wrażliwych oczu noworodka pozwala w sposób prawidłowy rozwinąć i wzbogacić jego dojrzałość wzrokową. Proste kształty, wzory, formy, wyraźne kontury i właściwa kolorystyka najlepiej stymulują rozwój psychiczny dziecka, począwszy od umiejętności poznawczych, a skończywszy na tych społeczno-emocjonalnych.
Marta Pałuba, psycholog dziecięcy, współzałożycielka pracowni psychologicznej Nintu, wykładowca w WSP w Warszawie, ekspert w programach telewizyjnych

  

Moja córeczka uwielbia patrzeć na te książeczki!
Kiedy nadchodzą „marudne chwile” pokazuję jej kolejne strony, a ona od razu się uspokaja. Wprost nie odrywa od nich wzroku, nawet przez pół godziny...
Są świetne!
mama 5-miesięcznej Ani

Moja 4-miesięczna córka była zachwycona, gdy po raz pierwszy pokazałam jej książeczkę. A to najlepsza opinia, jaką można uzyskać od tak małego dziecka. Polecam wszystkim świeżo upieczonym rodzicom, jak i osobom, które szukają prezentu dla małego dziecka. Naprawdę warto mieć w swojej biblioteczce książeczki z tej serii. To idealna pierwsza książeczka dla naszego maluszka.
Mama Karolina

 

fragment książki:

dane szczegółowe

Liczba stron: 8
Format: 130 x 130
Oprawa: twarda
ISBN: 978-83-75792-44-7
Data wydania: 20 lutego 2011

patroni medialni:

cena detaliczna:
11,90 zł
Produkt dostępnY