Wejście w wibracje. Narodziny szamanki (EBOOK)

Ebook
data wydania: 25 października 2022
Format: EPUB + MOBI
dane szczegółowe: ZOBACZ WIĘCEJ
cena detaliczna:
39,90 zł
cena promocyjna:
29,92 zł
RABAT
25%
Najniższa cena z 30 dni
przed promocją: 23,94 zł
Produkt dostępnY
INNE FORMATY

OPIS KSIĄŻki:

Boleśnie szczera relacja z dzieciństwa, dojrzewania i dorosłości kobiety o wrodzonej nienormatywnej wrażliwości, poszerzonej świadomości i wizji rzeczywistości. Françoise Rambaud zdołała się obronić przed kulturową agresją i konformizmem i stała się wzorem odwagi oraz nauczycielką dla bardzo wielu poszukujących wybawienia dla siebie i oszalałego świata.
Wojciech Eichelberger

Poznajcie Françoise Rambaud – kobietę, która rozumie sekretne, ukryte życie; prawdziwe życie w nas. Rozumie sny, wizje, przeczucia, intencje, ciszę. Prowadzi nas w światy nieznane, tam, gdzie możliwe jest porozumiewanie się wibracyjne. Przypomina rzeczy podstawowe, o których zapominamy, żyjąc w uzgodnionej rzeczywistości i ufając tylko jej. Że wszyscy jesteśmy bezdomni i staramy się wrócić do domu. Że kochać życie to kochać siebie. Że tylko w wolności mamy moc. Że wszyscy jesteśmy połączeni siecią życia. I że na zawsze zachowujemy jedynie to, co dajemy.
Renata Arendt-Dziurdzikowska, trenerka rozwoju, certyfikowana coach, dziennikarka, autorka książek

Ta książka przypomina, jak ważne jest, żeby być sobą, czuć i otwierać się na swoją prawdę – nawet gdy jest to niewygodne, nawet gdy świat tego nie rozumie. Jest zaproszeniem do życia w zgodzie ze sobą, bo tylko tak możemy być szczęśliwi. To brama do wolności, za którą wszyscy tęsknimy.
Sylwia Kocoń, autorka książek i programów online, metafizyk

Pasjonująca historia życia szamanki, która jako dziecko widzi i słyszy to, czego jej otoczenie nie dostrzega lub nie rozumie. W wieku trzydziestu trzech lat sparaliżowana trafia do szpitala, gdzie przeżywa doświadczenie bliskie śmierci. Podejmuje wtedy decyzję o wykorzystaniu swojego daru dla dobra innych. Paraliż nieoczekiwanie mija i Rambaud wypisuje się do domu na własne życzenie. Wraca do intuicyjnych, energetycznych praktyk. Wielokrotnie podróżuje do Indii, Nepalu i Ameryki Południowej, gdzie trafia pod skrzydła szamanów i nauczycieli duchowych. Od tamtej pory organizuje seminaria w różnych zakątkach świata, m.in. we Francji, Belgii, Wielkiej Brytanii, Polsce, Egipcie, Maroku oraz Indiach. W książce Wejście w wibracje opowiada o swoim niebywale bogatym życiu i ponaddwudziestopięcioletnim doświadczeniu w pomaganiu ludziom.

Zrozumiałam, że rytuały są niezbędne, aby pozostać w kontakcie z naszą duchową istotą. Zrozumiałam, iż każda ścieżka życia jest święta i wszystko zaczyna się od siebie samego. Zobowiązałam się do przekazywania swoich nauk drogą serca, ponieważ głęboko wierzę, że te przebudzenia świadomości zmienią świat, zapewniając pokój, szacunek i życzliwość.

dane szczegółowe

Format: EPUB + MOBI
Rozmiar: 1.77 MB / 3.78 MB
Liczba stron: 166
ISBN: 978-83-7579-867-8
Data wydania: 25 października 2022
Tłumacz: Gabriela Hałat
cena detaliczna:
39,90 zł
cena promocyjna:
29,92 zł
RABAT
25%
Najniższa cena z 30 dni
przed promocją: 23,94 zł
Produkt dostępnY
INNE FORMATY