Więź. Dlaczego rodzice powinni być ważniejsi od kolegów (EBOOK)

Autor:
Gordon Neufeld, Gabor Mate
Ebook
data wydania: 21 grudnia 2016
Format: EPUB + MOBI
dane szczegółowe: ZOBACZ WIĘCEJ
cena detaliczna:
49,90 zł
cena promocyjna:
29,94 zł
RABAT
40%
Najniższa cena z 30 dni
przed promocją: 37,43 zł
Produkt dostępnY
INNE FORMATY

OPIS KSIĄŻki:

Psycholog kliniczny oraz lekarz medycyny łączą siły, by zmierzyć się z jedną z najbardziej niezrozumiałych tendencji, która coraz silniej uwidacznia się wśród młodych pokoleń. Doktor Gordon Neufeld i Gabor Maté szukają odpowiedzi na trudne pytanie: dlaczego dzieci stawiają kolegów wyżej niż rodziców?
Książka Więź ułatwia rodzicom zrozumienie tego niepokojącego zjawiska i proponuje rozwiązania mające przywrócić intuicyjnej więzi między dzieckiem a rodzicem należne jej pierwszeństwo, ustalić właściwą hierarchię w domu i odzyskać zaufanie i miłość swoich dzieci.
Koncepcje, zasady i praktyczne porady zawarte w książce pomogą rodzicom w zapewnieniu dzieciom tego, co przewidziała natura: prawdziwej bliskości, bezpieczeństwa i ciepła oraz możliwość przekazania wartości często nieobecnych w relacjach z rówieśnikami.

Podejście dr. Gordona Neufelda, bazujące na dowodach naukowych z zakresu neuropsychologii oraz psychologii rozwoju, rewolucjonizuje wiedzę na temat rozwoju człowieka. Stanowi ono świetne źródło informacji dla tych wszystkich, którzy pragną wspierać swoje dzieci w wykorzystaniu ich pełnego potencjału. Co więcej - podejście to stymuluje również rozwój nas samych, tak abyśmy mogli być nie tylko dorośli, lecz także dojrzali. Człowiek jest niezwykłą istotą, łączącą w sobie wielką wrażliwość i zdumiewającą siłę. Dzięki zrozumieniu tego, kim jesteśmy i jak funkcjonujemy jako ludzie, możemy się stawać takimi partnerami czy rodzicami, jakimi w głębi serca pragniemy być.
Joanna Bylinka-Stoch, psycholog specjalizująca się w tematyce rozwoju człowieka

Czy nie masz wrażenia, że we współczesnym świecie coraz trudniej jest wychowywać dzieci? Ta książka rzuca nowe światło na źródło rodzicielskich problemów i radykalnie zmienia nasze myślenie o wychowaniu. Szczęśliwi ci, którzy ją przeczytają, gdy ich dzieci są jeszcze małe. Ale nawet rodzice zbuntowanych nastolatków mogą mieć nadzieję, że młodzi ludzie zaczną się z nimi liczyć. Najważniejsza jest więź. Jeśli naprawdę o nią zadbamy, wychowywanie przestanie być walką.
Hanna Samson, psycholożka i pisarka

Autor KSIĄŻki:

Lek. med. Gabor Maté jako ceniony autorytet w wielu dziedzinach – stresu, równowagi między ciałem a umysłem, ADHD, rodzicielstwa i nałogów – doradza pracownikom służby zdrowia i nauczycielom. Prowadzi praktykę lekarską, jest czynnym wykładowcą i autorem bestsellerowych książek.
www.drgabormate.com

Dr Gordon Neufeld jest psychologiem klinicznym z Vancouver, cenionym na całym świecie autorytetem w dziedzinie rozwoju dzieci. Założony przez niego Instytut Neufelda prowadzi wiele kursów opracowanych z myślą o rodzicach oraz pedagogach i służy pomocą specjalistom na kilku kontynentach. Gordon Neufeld słynie z wyjątkowej zdolności docierania do sedna złożonych problemów związanych z wychowywaniem i uczeniem dzieci.
www.neufeldinstitute.com

dane szczegółowe

Format: EPUB + MOBI
Rozmiar: 2.61 MB
Liczba stron: 334
ISBN: 978-83-7579-560-8
Data wydania: 21 grudnia 2016
Tłumacz: Piotr Cieślak
cena detaliczna:
49,90 zł
cena promocyjna:
29,94 zł
RABAT
40%
Najniższa cena z 30 dni
przed promocją: 37,43 zł
Produkt dostępnY
INNE FORMATY