Przyciągnąć wzrok. Jak tworzyć mocniejsze zdjęcia przy wykorzystaniu ciężaru wizualnego (E-BOOK)

Ebook
data wydania: 30 listopada 2010
dane szczegółowe: ZOBACZ WIĘCEJ

OPIS KSIĄŻki:

POBIERZ E-BOOKA BEZPŁATNIE!

Przyciągnąć wzrok to trzeci, bezpłatny e-book Davida duChemina. Po bardzo dobrze przyjętych Dziesięć sposobów na robienie lepszych zdjęć i Dziesięć nowych sposobów na robienie lepszych zdjęć, prezentujemy kolejnego e-booka autora książek: W kadrze. Rozważania na temat wyobraźni fotografa; Poza kadrem. Żyć fotografią, żyć z fotografii oraz Pracując nad kadrem. W cyfrowej ciemni.


Od Autora:
Starałem się, by ten e-book był w duchu dwóch poprzednich mojego autorstwa (Dziesięć sposobów na robienie lepszych zdjęć i Dziesięć nowych sposobów na robienie lepszych zdjęć). Chciałem napisać książkę dla amatora panującego już nad techniką fotograficzną i własnym aparatem, chcącego się dowiedzieć więcej o sztuce fotografowania oraz o tworzeniu zdjęć przyciągających uwagę widzów i poruszających ich emocje.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje o możliwości rozpowszechniania publikacji w załączniku.

Autor KSIĄŻki:

DAVID DUCHEMIN jako fotograf zajmuje się przede wszystkim projektami humanitarnymi oraz fotografią dokumentalną – praktycznie na całym świecie. Z wielkim entuzjazmem dzieli się swym doświadczeniem z innymi fotografującymi. Jego pierwsza książka W kadrze: rozważania na temat wyobraźni fotografa stała się światowym bestsellerem. Zdjęcia Davida można zobaczyć na stronie www.pixelatedimage.com.

dane szczegółowe

Data wydania: 30 listopada 2010