Karma. Jogin radzi, jak stać się mistrzem własnego przeznaczenia

Autor:
Sadhguru
Bestseller
data wydania: 06 października 2022
dane szczegółowe: ZOBACZ WIĘCEJ
cena detaliczna:
44,90 zł
Produkt dostępnY
INNE FORMATY

OPIS KSIĄŻki:

Czym jest karma? Zwykle rozumiemy ją jako mechanizm gwarantujący równowagę pomiędzy dobrymi i złymi czynami, myślami, intencjami. Mechanizm, który z pozoru zapewnia, że ostatecznie dostajemy to, na co zasługujemy. To nazbyt uproszczone pojmowanie wywołuje wiele nieporozumień i utrudnia czerpanie radości z życia.
Sadhguru – autor książki Inżynieria wnętrzawyjaśnia, czym tak naprawdę karma jest i jak powstaje. W przystępny i często lekki sposób podpowiada, jak radzić sobie w świecie pełnym wyzwań. Dzięki takiemu ujęciu zyskujemy głębsze, bogatsze zrozumienie życia i moc kształtowania własnego przeznaczenia.

Karma to książka pełna życzliwości i afirmacji życia. Jest lekturą obowiązkową dla każdego, kto czuje, że utknął w miejscu i stracił nadzieję. Sadhguru przypomina nam, że posiadamy nieograniczoną zdolność wprowadzania pozytywnych zmian w życiu swoim i innych ludzi.
Tony Robbins

Nigdy wcześniej nie natknąłem się na lekturę, która wyjaśnia i rozwiązuje zagadkę karmy równie przystępnie, jasno i optymistycznie, jak niniejsza cenna pozycja.
Deepak Chopra

Większości z nas termin „karma” obił się uszy. I większość z nas wie, że karma oznacza odpowiedzialność: to my wykreowaliśmy swoją teraźniejszość, a teraz kreujemy przyszłość. Mniej więcej tak to działa. Sadhguru napisał tę książkę dla tych, którym „mniej więcej” nie wystarcza. Cierpliwie wyjaśnia nieustępliwy i subtelny mechanizm karmy – odwołuje się do tekstów źródłowych, obala mity i podaje przykłady, dzięki którym łatwiej nam zrozumieć ten sposób istnienia rzeczy. Ale czy na pewno chcesz go zrozumieć? „Czy jesteś gotów na tę wiedzę?” – pyta autor w jednym z pierwszych rozdziałów. „Jeśli nie jesteś, nie czytaj…” – ostrzega. Tu się z nim nie zgadzam. Czytaj. Nawet jeśli teraz nie jesteś gotowa/gotowy, w trakcie czytania może to się zmienić.
Agnieszka Passendorfer, nauczycielka jogi, pisarka, redaktor naczelna strony Boso na Macie

Mistrz duchowy Sadhguru prezentuje nowe spojrzenie nie do końca rozumianej koncepcji „karmy”, oferującej kod do szczęścia i oświecenia. Karma oznacza po prostu działanie: twoje działanie. Karma to odpowiedzialność. Nagromadzenie karmy jest wynikiem reagowania na to, co się z nami dzieje podczas różnych emocjonalnych doznań, wydarzeń. Niewielu z nas zdaje sobie sprawę, że z czasem możemy się zapętlić we własnych nieświadomych wzorcach zachowań...
Z najnowszej książki Sadhguru dowiesz się, jak żyć inteligentnie i radośnie w pełnym wyzwań świecie, jak poczuć się wolnym od wszelkich oczekiwań. To książka, która mnie zaintrygowała, zmieniła dotychczasowe myślenie na temat spełnienia i szczęścia. Autor przedstawia nam, wychowanym w kulturze europejskiej, zupełnie inny punkt widzenia istnienia. Uczy nas i wyjaśnia, co zrobić, aby nasze przeznaczenie stało się rzeczywistością!
Joanna Moro, aktorka, wielbicielka jogi i zdrowego trybu życia

fragment książki:

pobierz FRAgment pdf

Autor KSIĄŻki:

SADHGURU JAGGI VASUDEV to jogin, mistyk oraz założyciel Fundacji Isha – organizacji skupiającej wyłącznie wolontariuszy, zaangażowanej w projekty związane z ochroną środowiska i pomocą humanitarną na ogromną skalę. Stworzył Centrum Isha Yoga w Coimbatore w Indiach oraz Isha Institute of Inner Sciences, który mieści się na wyżynie Cumberland w środkowym Tennessee.
isha.sadhguru.org

dane szczegółowe

Liczba stron: 245
Format: 152 x 227
Oprawa: miękka
ISBN: 978-83-7579-827-2
Data wydania: 06 października 2022
Tłumacz: Anna Boniszewska
cena detaliczna:
44,90 zł
Produkt dostępnY
INNE FORMATY