Uszanuj siebie. Wewnętrzna sztuka dawania i przyjmowania

data wydania: 14 września 2017
dane szczegółowe: ZOBACZ WIĘCEJ
cena detaliczna:
39,90 zł
Produkt dostępnY
INNE FORMATY

OPIS KSIĄŻki:

Życiowe wybory zwykle są niełatwe, a to przysparza nam stresów. Trwając w napięciu, często całymi latami, gubimy równowagę między potrzebami własnymi i potrzebami innych. Bywa, że popadamy w skrajności, zazwyczaj nadmiernie się poświęcamy, i długo nie umiemy się z tego wyzwolić.

Książka Uszanuj siebie podpowiada nam, jak wrócić do równowagi i opanować sztukę jednoczesnego dawania i brania. Autorka wykorzystuje wiedzę mędrców Wschodu i Zachodu, różnorakie tradycje duchowe i historie z życia codziennego, by służyć nam cennymi radami i psychicznym wsparciem. Nie chce nas rozpieszczać ani czynić egocentrykami. Pragnie nauczyć nas szacunku dla siebie, dla swego autentycznego „ja”. Od szacunku do siebie zaczyna się wszystko – umiejętność kreślenia granic, uwalniania się od toksycznych osób i poczucia winy, a wreszcie zdolność radosnego, płynącego z serca dawania bez obciążeń.
To piękna, mądra książka, pełna pomocnych podpowiedzi, które jasno wytyczają kierunek i uwalniają nas od stresu.

Uszanuj siebie to przewodnik po życiu. Nie dowiesz się z niego, jak reagować w każdej sytuacji, ale zyskasz pewność, że to ty kierujesz swoim życiem. I najważniejsze – ta książka uczy szacunku dla siebie i innych.
Hanna Samson, psycholożka i pisarka

Życie to sztuka dokonywania mądrych wyborów. Łatwo powiedzieć, ale jak być superkobietą, niezawodną matką, żoną, kochanką, przyjaciółką i pracownicą miesiąca w jednym? W jaki sposób troszczyć się o innych, ale jednocześnie nie zapominać o swoich potrzebach?
Patricia Spadaro pokazuje, że można przywrócić równowagę między dawaniem a otrzymywaniem. Autorka wychodzi od ważnego pytania, które każda z nas powinna sobie zadać: „Jak możesz dawać innym, jeśli najpierw nie nakarmisz i nie napełnisz samego siebie?”.
Ta książka pozwala znaleźć odpowiedź, która zdejmuje z barków ciężar i przywraca radość z życia w zgodzie ze sobą.
Dagny Kurdwanowska, dziennikarka, autorka, redaktorka naczelna portalu Sukces Pisany Szminką

Bohaterami książki, którą właśnie trzymasz w dłoni, są szacunek, sztuka dawania i brania, samoakceptacja, pośpiech w życiu, poświęcenie, wewnętrzna harmonia, serce i rozum. Losy tych bohaterów przeplatają się z prawdziwym życiem i mitami, jakie powstały przez lata na ich temat. Dzięki lekturze dowiesz się, jak cudownie jest brać od życia i ludzi oraz w pełni akceptować ten stan rzeczy, a nie tylko dawać, jak nas zazwyczaj uczono. Lektura uwalnia od schematów myślenia, które zamiast uskrzydlać, ciągną nas w dół każdego dnia. Dbanie o siebie to podstawa szczęścia. Przeczytaj, a zobaczysz, że ta książka przyniesie przełom w twoim życiu.
Anna Węgrzyn, przedsiębiorca, autorka magazynu internetowego zmianywzyciu.pl oraz projektu rozwojowego dla firm biznesoweewolucje.com

Uszanuj siebie to coś więcej niż pokarm dla duszy ‒ to prawdziwe lekarstwo dla serca. Patricia Spadaro zachęca do tego, by szczerze kochać samego siebie, bo, jak mówi, dzięki temu poradzimy sobie z umysłowymi i emocjonalnymi przeszkodami, które życie rzuca nam pod nogi.
dr Ann Louise Gittleman, autorka bestsellera „New York Timesa” Plan wypłukiwania tłuszczu oraz Before the Change

Patricia Spadaro ma niezwykłą umiejętność prowadzenia czytelnika pośród zakamarków serca. Jej słowa zawsze podnoszą mnie na duchu.
Marianne Williamson, autorka bestsellera „New York Timesa” – Powrót do miłości

fragment książki:

pobierz FRAgment pdf

Autor KSIĄŻki:

Patricia Spadaro jest autorką nagradzaną za tłumaczone w ponad dwudziestu krajach książki poświęcone rozwojowi osobistemu i praktycznej duchowości. Mieszka z mężem w Bozeman, w Montanie. Więcej informacji o Patricii oraz materiały opracowane na potrzeby Uszanuj siebie, a przeznaczone dla klubu czytelników znajdziesz na stronie HowtoHonorYourself.com.

dane szczegółowe

Liczba stron: 246
Format: 152 x 227
Oprawa: miękka
ISBN: 978-83-7579-627-8
Data wydania: 14 września 2017

patroni medialni:

cena detaliczna:
39,90 zł
Produkt dostępnY
INNE FORMATY