Wewnętrzna gra: stres. Jak przechytrzyć życiowe wyzwania i wykorzystać swój potencjał

data wydania: 25 kwietnia 2015
dane szczegółowe: ZOBACZ WIĘCEJ
cena detaliczna:
34,90 zł
Produkt dostępnY

OPIS KSIĄŻki:

Timothy Gallwey w sposób mistrzowski wnika w mechanizmy funkcjonowania ludzkiego umysłu po to, aby dać nam skuteczne i proste narzędzia, dzięki którym będziemy mogli w pełni odkryć i wykorzystać swój potencjał. Polecam terapeutom, trenerom, a przede wszystkim tym, którzy chcą przywrócić równowagę w swoim życiu.
Dorota Hołówka, terapeuta, coach, założycielka stowarzyszenia Nowa Psychologia

Stres rodzi stres. Badania jednoznacznie dowodzą, że życie w chronicznym stresie ma negatywne następstwa i może prowadzić do poważnych schorzeń. Wewnętrzna gra: stres pomaga czytelnikowi uświadomić sobie jego własną rolę w tworzeniu stresu. A zaraz potem podaje zaskakująco proste narzędzia umożliwiające odzyskanie stabilności i wewnętrznej równowagi, a tym samym – życie w harmonii. Wystarczy wykonać ćwiczenia opisane w kolejnych rozdziałach, a potem korzystać z nich na co dzień. Do dzieła, jeśli chcesz cieszyć się dobrym zdrowiem i żyć z radością!
Ewa Foley, trener rozwoju osobistego, promotorka pozytywnego życia, autorka książek Zakochaj się w życiu, Powiedz życiu TAK, Bądź aniołem swojego życia

Ceniony ekspert z dziedziny psychologii sportu, W. Timothy Gallwey, przy udziale dwóch uznanych lekarzy opracował wyjątkowy, motywujący poradnik ułatwiający zachowanie zdrowia psychicznego we współczesnym, niespokojnym świecie. Książka Wewnętrzna gra: stres wykorzystuje sprawdzone, przedstawione w popularnej serii poradników poświęconych wewnętrznej grze, zasady, które pomogły sportowcom na całym świecie w panowaniu nad stresem. Autor pokazuje w niej, jak sięgać do wewnętrznych zasobów, by żyć w harmonii, zdrowiu oraz osiągnąć sukces w życiu osobistym i zawodowym.
Stres wdziera się w każdy aspekt naszego życia. Gallwey wyjaśnia, w jaki sposób negatywne podszepty umysłu szkodzą nam, wyrabiają przekonanie, że presja jest czymś nieuniknionym, i  stawiają na piedestale oczekiwania innych. Wszystko to sprawia, że czujemy się bezradni i nieszczęśliwi. Ale jak pokazuje autor, dzięki umiejętności czerpania dziecięcej radości z nauki, zdrowemu odpoczynkowi, relaksowi i wierze we własne osądy, mamy możliwość zbudowania tarczy przeciw stresowi. Gallwey, stosując charakterystyczne dla siebie połączenie opisów konkretnych przypadków z praktycznymi ćwiczeniami, pomaga nam sięgnąć do pokładów wewnętrznej siły i przedstawia przydatne narzędzia.

TA KSIĄŻKA ODMIENI TWOJE ŻYCIE!

fragment książki:

pobierz FRAgment pdf

Autor KSIĄŻki:

W. Timothy Gallwey jest autorem serii bestsellerowych książek poświęconych wewnętrznej grze, prezentujących nowe metody dążenia do osobistej i zawodowej doskonałości w wielu dziedzinach. Przez ostatnie dwadzieścia lat Gallwey prezentował filozofię wewnętrznej gry w korporacjach poszukujących skuteczniejszych metod wdrażania zmian. Mieszka w Malibu, w Kalifornii.

Dr Edd Hanzelik jest internistą, który od ponad trzydziestu lat praktykuje innowacyjne podejście do leczenia i pacjentów. Od ponad piętnastu lat wspólnie z dr. Johnem Hortonem i W. Timothym Gallweyem pracuje nad praktycznymi metodami radzenia sobie ze stresem.

Dr John Horton od ponad trzydziestu lat współpracuje z W. Timothym Gallweyem nad publikacjami dotyczącymi wewnętrznej gry, a od piętnastu lat wraz z dr. Eddem Hanzelikiem prowadzi seminaria poświęcone stresowi.

dane szczegółowe

Liczba stron: 256
Format: 138 X 205
Oprawa: miękka
ISBN: 978-83-7579-399-4
Data wydania: 25 kwietnia 2015
cena detaliczna:
34,90 zł
Produkt dostępnY