Podróż do Ojca Ciekawości

Autor:
data wydania: 31 maja 2021
dane szczegółowe: ZOBACZ WIĘCEJ
cena detaliczna:
19,00 zł
cena promocyjna:
11,40 zł
RABAT
40%
Najniższa cena z 30 dni
przed promocją: 19,00 zł
Produkt dostępnY

OPIS KSIĄŻki:

Po raz czwarty Bruce Moen staje się naszym przewodnikiem po świadomości i zabiera nas w fascynującą podróż. Dociekliwość, ciekawość i przemożna chęć znalezienia odpowiedzi na nurtujące go od zawsze pytania o sens istnienia, wyznaczają kierunek tej wyprawy.
Moen odkrywa przed nami nie tylko wygląd Piekieł i Pustego Nieba, lecz także pozwala przysłuchiwać się rozmowom z Istotami, które wyjaśniają, czym te obszary są, jak funkcjonują oraz kto do nich trafia. Wszystko to dzieje się w asyście jego przyjaciół, z którymi odbywa Podróże Partnerskie. Jest to dla nas wskazówka, że takie doświadczenie może być współdzielone i weryfikowane przez innych. W ten sposób staje się ono bardziej wiarygodne i obiektywne. Na dodatek, korzystając z przedstawionych opisów podróży, każdy z nas może wszystko samodzielnie sprawdzić i niepotrzebne są do tego jakieś szczególne uzdolnienia.
Podążając za Autorem mamy także możliwość przyjrzenia się tkaniu Gobelinu Czasu, spotkania Inteligencji Planującej oraz udania się na wycieczkę do tytułowego Ojca Ciekawości. A wszystko to opowiedziane jest ze swadą i humorem. Nawiasem mówiąc, odwiedzamy z Moenem również Centrum Humoru, gdzie śledzimy całkiem poważną rozmowę o roli śmiechu w naszym życiu.
Całość układa się w obraz, który pozwala nam lepiej zrozumieć tajemnicę Wielkiego Planu i sens zmian na Ziemi, których jesteśmy świadkami.
Trenerzy Podróży Niefizycznych wg metody Bruce’a Moen’a - Grażyna Byczukowa, Paweł Byczuk, afterlife.hemi-sync.com.pl

Eksploracje partnerskie to zaawansowana technika. Co najmniej dwie fizycznie żywe osoby umawiają się na niefizyczne spotkanie i wspólne badania. Po powrocie do rzeczywistości fizycznej każdy z partnerów zapisuje wszystko, co zapamiętał z tego doświadczenia. Następnie wymieniają się notatkami, aby przekonać się, czy ich doświadczenie ma swoje odbicie w notatkach partnera. Na tym właśnie polega siła wspólnych eksploracji: pozwalają nie tylko gromadzić informacje i doskonalić swoje możliwości, ale także je weryfikować. Jeśli odnajdziemy swoje własne doświadczenia w opisie partnera, pozwoli to nam się upewnić co do ich prawdziwości. Zdobywanie weryfikacji to najlepszy sposób, żeby zostać dobrym badaczem.

Czym różni się nasza ignorancja, która zmusza nas do życia w strachu przed śmiercią, od ignorancji naszych przodków, która nakazywała im wierzyć, że Ziemia jest płaska?

Bruce Moen poznał w Instytucie Monroe’a techniki ułatwiające podróże poza ciałem. Jak pisze w książce, jest zwyczajnym człowiekiem, więc wykształcenie umiejętności poruszania się w wielowymiarowej rzeczywistości nie było dla niego łatwe. Jako inżynier stworzył zatem własne techniki pracy z umysłem ułatwiające przenoszenie się do światów na co dzień niedostępnych. Pozwolą one zrozumieć, co dzieje się z naszą świadomością, gdy kończymy ziemską egzystencję. Daje to zupełnie nowe spojrzenie na proces życia i umierania.
Po pionierskich książkach Roberta Monroe’a Podróże poza ciałem, Dalekie podróże oraz Najdalsza podróż, Bruce Moen przedstawia swoje własne podejście do zdobywania doświadczeń w obszarach niefizycznych.

fragment książki:

pobierz FRAgment pdf

dane szczegółowe

Liczba stron: 316
Format: 147 x 250
Oprawa: miękka
ISBN: 978-83-7579-821-0
Data wydania: 31 maja 2021
Tłumacz: Joanna Mądrzak
cena detaliczna:
19,00 zł
cena promocyjna:
11,40 zł
RABAT
40%
Najniższa cena z 30 dni
przed promocją: 19,00 zł
Produkt dostępnY