Nowoczesny trening siłowy

data wydania: 09 listopada 2009
dane szczegółowe: ZOBACZ WIĘCEJ
cena detaliczna:
79,90 zł
cena promocyjna:
47,94 zł
RABAT
40%
Produkt dostępnY

OPIS KSIĄŻki:

SPRAW, ŻEBY TWOJE MIĘŚNIE BYŁY WIĘKSZE I SILNIEJSZE, ZACZNIJ JUŻ DZIŚ!

Dzięki tej książce dowiesz się, czym są mięśnie i jak pracują, a następnie otrzymasz szczegółowe wytyczne, co zrobić, aby stały się większe, wytrzymalsze i mocniejsze. Programy treningowe obejmują sześciomiesięczne cykle ćwiczeń dla początkujących, średnio zaawansowanych i zaawansowanych trenujących. Programy te są nakierowane na ćwiczenia wykorzystujące wiele grup mięśniowych, ale miłośnicy treningu nastawionego na izolowanie mięśni i ich grup również znajdą tu wiele ciekawych informacji.

Nowoczesny trening siłowy to nowy rodzaj podręcznika o fitnesie stworzony przez członków zespołu redakcyjnego Men's Health, wiodących ekspertów w dziedzinie treningu siłowego. Książka zawiera znakomitej jakości kolorowe zdjęcia (wiele z nich przedstawia metodę wykonywania ćwiczenia krok po kroku) i świetne rysunki anatomiczne. Jest hołdem dla wspaniałej i zadziwiającej maszyny jaką jest ludzkie ciało - liczące ponad 650 mięśni i 250 milionów włókien mięśniowych.

Dzięki tej książce:

  • poznasz budowę, działanie i współzależność poszczególnych grup mięśni,
  • nauczysz się poprawnej techniki wykonywania ćwiczeń,
  • odkryjesz tajniki prawidłowego odżywiania, niezbędnego do wzrostu mięśni,
  • wykorzystasz znajomość anatomii do efektywniejszych ćwiczeń,
  • sprawisz, że twoje ciało będzie szczupłe i umięśnione

Już dziś rozpocznij przygodę z rozwijaniem własnej sylwetki!

Nowoczesny trening siłowy polecam trenerom, instruktorom, kulturystom oraz wszystkim tym, którzy pragną, aby „żelazny sport” stał się częścią ich życia. Książka ta umożliwi ćwiczącym pogłębienie wiedzy na temat treningu, rodzajów ćwiczeń i metod odnowy biologicznej.
Zawiera szczegółowe opisy ćwiczeń, informacje dotyczące dietetyki i konkretne jadłospisy dla różnych okresów treningowych, a także niezbędne wiadomości z zakresu budowy anatomicznej człowieka i zasad działania całego organizmu. Znajdziecie tu również programy treningowe przeznaczone dla każdego poziomu zaawansowania: dla amatorów, średnio zaawansowanych i tych, którzy swojej sylwetce muszą już tylko nadać ostatni szlif.
Ewa Sędkowska-Kryńska, mistrzyni świata w kulturystyce

Książka Nowoczesny trening siłowy autorstwa Iana Kinga i Lou Schulera to kompendium wiedzy kulturystycznej. Czytelnik znajdzie w niej nie tylko prosto i obrazowo przedstawione zasady fizjologii człowieka oraz biomechaniki, ale także szczegółowy opis techniczny ćwiczeń oraz plany treningowe stworzone z myślą o zaawansowanych ćwiczących jak i tych początkujących. Autor płynnie przechodzi z jednego zagadnienia w kolejne, ukazując sposób budowy mięśni w sposób zrozumiały zarówno dla ćwiczących, jak i osób niezorientowanych w temacie. Książka wprowadza także czytelnika w podstawy odżywiania, dzięki czemu łatwiej będzie mu zrozumieć rolę diety w planie treningowym. Polecam tę książkę wszystkim zainteresowanym budową mięśni.
Jakub Mauricz

fragment książki:

pobierz FRAgment pdf

Autor KSIĄŻki:

Ian King jest australijskim trenerem siłowym, który przez ostatnie dwie dekady prowadził czempionów olimpijskich.

Lou Schuler jest dyrektorem od spraw fitnessu Men's Health i autorem The Testosterone Advantage Plan, również wydanego przez Rodale.

dane szczegółowe

Liczba stron: 368
Format: 205 x 275
Oprawa: Miękka
ISBN: 978-83-7579-095-5
Data wydania: 09 listopada 2009
cena detaliczna:
79,90 zł
cena promocyjna:
47,94 zł
RABAT
40%
Produkt dostępnY