Nowoczesny trening siłowy

data wydania: 09 listopada 2009
dane szczegółowe: ZOBACZ WIĘCEJ
cena detaliczna:
79,90 zł
Produkt dostępnY

OPIS KSIĄŻki:

SPRAW, ŻEBY TWOJE MIĘŚNIE BYŁY WIĘKSZE I SILNIEJSZE, ZACZNIJ JUŻ DZIŚ!

Nowoczesny trening siłowy, to najlepsza droga do rozwinięcia pełnego potencjału swojego ciała. Jest to nowy rodzaj książki o fitnesie. Stworzona przez członków zespołu redakcyjnego Men's Health, wiodących ekspertów w dziedzinie treningu siłowego. Podręcznik jest pełen znakomitej jakości kolorowych zdjęć, wiele z nich przedstawia metodę wykonywania ćwiczenia krok po kroku, znajdziesz też świetne rysunki anatomiczne. Książka stanowi hołd dla wspaniałej i zadziwiającej maszyny, jaką jest męskie ciało - ponad 650 mięśni i 250 milionów włókien mięśniowych i nauczysz się z niej jak najlepiej wykorzystać potencjał swojego ciała.

  • Dowiedz się jak zbudowane są twoje mięśnie i jak działa twoje ciało
  • Poznaj sekrety budowania mięśni
  • Podążaj 6-miesięcznym programem treningowym, który będzie odpowiedni dla twoich potrzeb (ponad 100 dokładnie opisanych ćwiczeń)

 

Książka Nowoczesny trening siłowy autorstwa Iana Kinga i Lou Schulera to kompendium wiedzy kulturystycznej. Czytelnik znajdzie w niej nie tylko prosto i obrazowo przedstawione zasady fizjologii człowieka oraz biomechaniki, ale także szczegółowy opis techniczny ćwiczeń oraz plany treningowe stworzone z myślą o zaawansowanych ćwiczących jak i tych początkujących. Autor płynnie przechodzi z jednego zagadnienia w kolejne, ukazując sposób budowy mięśni w sposób zrozumiały zarówno dla ćwiczących, jak i osób niezorientowanych w temacie. Książka wprowadza także czytelnika w podstawy odżywiania, dzięki czemu łatwiej będzie mu zrozumieć rolę diety w planie treningowym. Polecam tę książkę wszystkim zainteresowanym budową mięśni!
Jakub Mauricz

fragment książki:

pobierz FRAgment pdf

Autor KSIĄŻki:

Ian King jest australijskim trenerem siłowym, który przez ostatnie dwie dekady prowadził czempionów olimpijskich.

Lou Schuler jest dyrektorem od spraw fitnessu Men's Health i autorem The Testosterone Advantage Plan, również wydanego przez Rodale.

dane szczegółowe

Liczba stron: 368
Format: 205 x 275
Oprawa: Miękka
ISBN: 978-83-7579-095-5
Data wydania: 09 listopada 2009
cena detaliczna:
79,90 zł
Produkt dostępnY