Siła i sprawność - kalistenika. Trening z ciężarem własnego ciała

Autor:
Bestseller
data wydania: 27 kwietnia 2016
dane szczegółowe: ZOBACZ WIĘCEJ
cena detaliczna:
84,90 zł
Kup, a uzyskasz dostęp do SUPER PROMOCJI
Produkt dostępnY

OPIS KSIĄŻki:

Poznaj sekret starożytnych Greków i Rzymian oraz opanuj techniki siłowe, w których jedynym przyrządem będzie twoje własne ciało!

Pragniesz zwiększyć siłę, moc i sprawność organizmu? Chcesz to osiągnąć bez konieczności chodzenia na siłownię? Potrzebujesz przewodnika, który ci to umożliwi? Wykorzystując wagę swojego ciała i jedynie niezbędny sprzęt, nauczysz się wykonywać szeroki wachlarz ćwiczeń, takich jak pompki, podciągania, ćwiczenia tułowia oraz nóg. Poznaj sprawdzony program treningowy i rozwiń swój potencjał.

Siła i sprawność – kalistenika zawiera wszystko, czego potrzebujesz do bezpiecznej pracy z masą własnego ciała:
• szeroki zakres wiedzy teoretycznej,
• opis niezbędnych ćwiczeń mobilnościowych,
• informacje dotyczące mobilizacji mięśni i stawów,
• instrukcje krok po kroku z ponad 500 fotografiami dokładnie prezentującymi przebieg ćwiczeń

Od dawna nosiłem się z zamiarem spróbowania swoich sił w kalistenice. I w końcu: doczekałem się zwięzłej i kompleksowej książki na temat tego sportu. Ashley Kalym wprowadza w świat kalisteniki tak zachęcająco, że mam ochotę porzucić na chwilę sztangę i wyruszyć na podbój lokalnego street workout parku.
Tomasz Saweczko, autor bloga „Facetem jestem i o siebie dbam” / facetemjestem.pl

Siła i sprawność — kalistenika to genialna pozycja nie tylko dla zawodników klasy pro, ale także dla amatorów oraz osób chcących urozmaicić swój trening siłowy ćwiczeniami wykorzystującymi masę ciała. Jest to znakomity przewodnik także dla tych, którzy chcą trenować w zaciszu domowym.
Przeczytałem wszystkie dostępne w Polsce poradniki na temat treningu z masą ciała i muszę stwierdzić, że książka Ashleya Kalyma jest naprawdę wyjątkowa. Dowiesz się z niej, jak wykonywać poszczególne ćwiczenia, sukcesywnie zwiększać stopień ich trudności, unikać kontuzji i prawidłowo się odżywiać. Zdecydowanie warto!
Marcin Klima, instruktor kalisteniki i biegów ekstremalnych, wykładowca w Wyższej Szkole Instruktorsko-Trenerskiej, www.wsit.pl

 

fragment książki:

dane szczegółowe

Liczba stron: 336
Format: 205 x 275 mm
Oprawa: miękka
ISBN: 978-83-7579-509-7
Data wydania: 27 kwietnia 2016
Tłumacz: Paweł Kaczmarek

patroni medialni:

cena detaliczna:
84,90 zł
Kup, a uzyskasz dostęp do SUPER PROMOCJI
Produkt dostępnY