Mój ślub, mój styl

data wydania: 21 października 2020
dane szczegółowe: ZOBACZ WIĘCEJ
cena detaliczna:
25,00 zł
cena promocyjna:
15,00 zł
RABAT
40%
Najniższa cena z 30 dni
przed promocją: 25,00 zł
Produkt dostępnY

OPIS KSIĄŻki:

PIERWSZY POLSKI PRZEWODNIK PO ŚLUBNYCH STYLACH!

Mój ślub, mój styl to wyjątkowa książka ślubna stworzona przez Karolinę Waltz, założycielkę bloga ślubnego Bridelle.pl, oraz fotografkę ślubną Magdalenę Piechotę.

To pierwszy polski przewodnik po stylistykach ślubnych obejmujący aż 42 najpopularniejsze, najpiękniejsze i najbardziej aktualne trendy ślubne. Książka składa się z sześciu rozbudowanych rozdziałów – każdy z nich poświęcono wybranej grupie stylów. Dzięki konkretnym i praktycznym poradom dotyczącym najważniejszych kwestii dowiesz się, jak spójnie i gustownie stworzyć wizualną oprawę ślubu oraz wesela.
Największymi atutami tej unikalnej, ponad 300-stronicowej książki są: rozmaitość inspiracji w każdym stylu, profile panien młodych, kilkadziesiąt palet kolorystycznych podzielonych na pory roku, tabele z gatunkami kwiatów, mnóstwo kreatywnych pomysłów, olśniewająca szata graficzna, przeszło 300 zdjęć, które powstały podczas autorskich sesji fotograficznych.

Kierując się poradami najbardziej znanej blogerki ślubnej w Polsce oraz wyśmienitej fotografki, każda para będzie mogła w bardziej świadomy sposób podejmować decyzje dotyczące wszystkich elementów wpływających na stylistykę ślubu. Książka będzie też nieocenioną pomocą dla usługodawców z tej branży: fotografów, dekoratorów, florystów, stylistów, projektantów papeterii i cukierników.

Od dłuższego czasu uważamy Bridelle za wielką przyjaciółkę firmy Anna Campbell Bridal, a jednocześnie za lidera na polskim rynku ślubnym. Jestem więc bardzo podekscytowana możliwością współpracy przy powstawaniu tej pięknej i wyjątkowej książki. Uwielbiam styl Karoliny i fotografie Magdy. Obie stanowią wspaniały, kreatywny zespół - dla mnie to zaszczyt móc pracować z nimi. Jedynie te dziewczyny mogły stworzyć taką fantastyczną książkę ślubną.
Anna Campbell, australijska projektantka sukien ślubnych

Po raz kolejny miałam ogromną przyjemność i zaszczyt współpracować z Karoliną i Magdą. Ich trzecia książka zachwyciła mnie rozmachem realizacji, niezwykle inspirująca treścią i olśniewająca szatą graficzną. Dla każdej przyszłej panny młodej, ale także każdej osoby pracującej w przemyśle ślubnym to lektura obowiązkowa.
Galia Lahav, izraelska projektantka sukien ślubnych

Moja współpraca z zespołem Bridelle była znakomita! Jestem naprawdę podekscytowana, widząc efekty naszych działań. Profesjonalizm zespołu Karoliny jest na najwyższym poziomie, począwszy od przepięknych fotografii Magdy, zjawiskowych i oryginalnych stylizacji, na imponujących możliwościach produkcyjnych skończywszy. Ślę podziękowania dla każdego członka zespołu, który pracował nad tą piękną i inspirującą książką ślubną.
Zahavit Tshuba, izraelska projektantka sukien ślubnych

Śluby mają niezwykły potencjał, aby wyrazić jednocześnie dwa rodzaje piękna. Zjawiskową oprawę, dopracowane detale i pomysłowe rozwiązania oraz wyjątkowe emocje, bliskość i intymność. Zachęcamy do celebrowania przygotowań do ślubu i połączenia obu rodzajów piękna – tego materialnego oraz tego niewidocznego dla oczu. Niech unikatowa oprawa ślubu podkreśli autentyczną pasję, zaangażowanie i emocje, które są między wami.
Zawarłyśmy w książce nasze ponad 15-letnie doświadczenie w branży ślubnej. Przekazałyśmy w niej wiedzę o estetycznej i kreatywnej stronie organizacji ślubu, aby ten wyjątkowy dzień miał osobisty i unikatowy styl. Wasz styl.
Karolina Waltz i Magdalena Piechota

fragment książki:

pobierz FRAgment pdf

dane szczegółowe

Liczba stron: 312
Format: 230 x 297
Oprawa: twarda
ISBN: 978-83-7579-801-2
Data wydania: 21 października 2020
cena detaliczna:
25,00 zł
cena promocyjna:
15,00 zł
RABAT
40%
Najniższa cena z 30 dni
przed promocją: 25,00 zł
Produkt dostępnY