Akwarium - moja pasja (WYDANIE III)

data wydania: 15 października 2020
dane szczegółowe: ZOBACZ WIĘCEJ
cena detaliczna:
89,90 zł
Produkt dostępnY

OPIS KSIĄŻki:

Trzecie wydanie książki Akwarium – moja pasja Pawła Zarzyńskiego to wznowienie docenianego przez akwarystów poradnika, który po raz pierwszy ukazał się w 2010 roku. Akwarystyka wciąż się rozwija, a tym samym dostępna wiedza częściowo się dezaktualizuje. W ostatnich latach nastąpiła prawdziwa rewolucja technologiczna w dziedzinie oświetlenia czy ogrzewania zbiorników, a także pojawiły się nowe rozwiązania dotyczące pielęgnacji akwarium. Popularność zyskały również kolejne gatunki roślin, ryb i bezkręgowców.

Z nowego, rozszerzonego i zaktualizowanego wydania poradnika początkujący miłośnicy akwarystycznego hobby dowiedzą się, jak założyć swoje pierwsze akwarium, zapoznają się z kilkudziesięcioma gatunkami roślin, ryb i bezkręgowców akwariowych, a także z praktycznymi wskazówkami na temat ich pielęgnacji. Otrzymają również sporą dawkę wiedzy dotyczącej aktualnie dostępnego sprzętu akwarystycznego oraz zaznajomią się z najnowszymi trendami w wystroju akwarium. Zaawansowani akwaryści docenią informacje o niedawno odkrytych i wprowadzonych do sprzedaży gatunkach roślin i zwierząt akwariowych oraz na temat najnowszych trendów obecnych w akwarystyce. Dodatkowym atutem książki są liczne anegdoty i ciekawostki zaczerpnięte z bogatego, 35-letniego doświadczenia autora.

W książce znajdziesz m.in.:
• praktyczne porady dotyczące zakładania i pielęgnacji akwarium,
• szczegółowe, wyczerpujące opisy ponad 90 gatunków roślin, ryb i bezkręgowców akwariowych,
• przegląd najnowocześniejszych urządzeń stosowanych w akwarystyce,
• sprawdzone sposoby leczenia ryb,
• ponad 420 barwnych fotografii.

fragment książki:

pobierz FRAgment pdf

Autor KSIĄŻki:

Paweł Zarzyński – z wykształcenia doktor nauk leśnych, absolwent Wydziału Leśnego Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Z zamiłowania akwarysta. Zawodowo związany z zoologią od 2002 r. Pracował w sklepie zoologicznym, hurtowni zoologicznej i dużej firmie akwarystycznej. Od lat prowadzi szkolenia z zakresu marketingu, akwarystyki i zoologii.
Autor lub współautor ponad 3000 artykułów opublikowanych w ponad 70 periodykach naukowych, popularnonaukowych, popularyzatorskich i w prasie codziennej oraz 35 książek, głównie na temat akwarystyki.

dane szczegółowe

Liczba stron: 312
Format: 205 x 275
Oprawa: twarda
ISBN: 978-83-7579-795-4
Data wydania: 15 października 2020
cena detaliczna:
89,90 zł
Produkt dostępnY