101 ćwiczeń dla skoczka

Wyprzedaż
Bestseller
data wydania: 23 października 2006
dane szczegółowe: ZOBACZ WIĘCEJ
Końcówka nakładu, książki mogą nosić ślady porysowania lub innych uszkodzeń.
cena detaliczna:
44,90 zł
cena promocyjna:
19,90 zł
RABAT
55%
Końcówka serii

OPIS KSIĄŻki:

Uwaga jeźdźcy i trenerzy! Doskonała książka pomocna w treningach, zawierająca ćwiczenia sprawdzone w praktyce przez największych ekspertów konkurencji skoków przez przeszkody. 101 ćwiczeń dla skoczka to doskonale opracowany pod względem merytorycznym poradnik, który z pewnością stanie się jednym z Waszych ulubionych przewodników po ćwiczeniach doskonalących umiejętności Wasze i Waszego konia – skoczka.
Wojciech Mickunas

„Linda Allen, doskonały jeździec i zawodniczka, licencjonowany sędzia oraz konstruktorka torów przeszkód, prezentuje zestaw ćwiczeń dla jeźdźca i konia, których celem jest doskonalenie szerokiego spektrum umiejętności. Ćwiczenia te stanowią doskonały fundament treningu, pozwalają zidentyfikować słabe punkty i bezpiecznie je poprawić”.
Miesięcznik „Świat koni”

Ćwiczenia prezentowane w książce przeznaczone są dla:

  • Początkujących, średnio zaawansowanych oraz zaawansowanych jeźdźców szukających skutecznych sposobów doskonalenia podstawowych umiejętności, skorygowania błędów czy wygładzenia techniki;
  • Instruktorów poszukujących wskazówek pomocnych uczniom w zdobywaniu umiejętności i uprzyjemniających naukę;
  • Trenerów szukających systemu treningowego, który pozwoli krok po kroku wprowadzać konie w naukę pokonywania przeszkód i jednocześnie umożliwi skuteczne rozwiązywanie problemów pojawiających się na różnych etapach szkolenia koni w skokach;
  • Doświadczonych zawodników poszukujących nowych sposobów osiągania i utrzymywania konkurencyjnego poziomu umiejętności, zarówno swoich, jak i koni.

fragment książki:

pobierz FRAgment pdf

dane szczegółowe

Liczba stron: 232
Format: 210 x 280
Oprawa: Miękka
ISBN: 978-83-89896-89-6
Data wydania: 23 października 2006
cena detaliczna:
44,90 zł
cena promocyjna:
19,90 zł
RABAT
55%
Końcówka serii