Zaklinacz kotów

Bestseller
data wydania: 01 stycznia 2003
dane szczegółowe: ZOBACZ WIĘCEJ
cena detaliczna:
29,90 zł
Produkt dostępnY

OPIS KSIĄŻki:

Koty domowe od dawna towarzyszą ludziom, lecz czy my potrafimy je rozumieć? Czy tak naprawdę wiemy, co lubią a czego nie? Czy wiemy, dlaczego zachowują się w taki a nie inny sposób, albo co jest przyczyną ich nieodpowiedniego dla nas zachowania i jak je zmienić?

Książka ta stanowi doskonały poradnik odpowiadający na te i inne pytania związane z poznaniem i zrozumieniem swego kota, jego potrzeb i motywacji. Przekazana w niej przez Claire Bessant wiedza, oparta na wieloletniej obserwacji behawioryzmu kotów, pomaga w zrozumieniu istoty kociego świata, funkcjonowania kota jako kota i jako towarzysza człowieka. A zrozumienie to z pewnością pozwali Wam, miłośnikom kotów, na lepszą komunikację z mruczącymi ulubieńcami i ułatwi rozwiązywanie problemów w relacji człowiek — kot. Jeśli więc chcecie dowiedzieć się czegoś więcej o nieznanych drogach, jakimi chadza Wasz indywidualista, zrozumieć elegancki i tajemniczy koci świat, przeczytajcie tę książkę… i zacznijcie zaklinać Wasze koty!

Zaklinacz kotów znajduje się na czołowych miejscach list bestsellerów literatury poświęconej kotom.

fragment książki:

pobierz FRAgment pdf

Autor KSIĄŻki:

Claire Bessant - przewodnicząca "Feline Advisory Bureau", słynna brytyjska dziennikarka, znawca genetyki i behawioryzmu kotów, opowie Ci, jak zrozumieć swojego kota i jak stworzyć z nim najbardziej przyjacielską więź.

dane szczegółowe

Liczba stron: 164
Format: 165 x 240
Oprawa: Miękka
ISBN: 978-83-89896-98-8
Data wydania: 01 stycznia 2003
cena detaliczna:
29,90 zł
Produkt dostępnY