Aria, równaj!

data wydania: 27 listopada 2011
dane szczegółowe: ZOBACZ WIĘCEJ
cena detaliczna:
24,90 zł
cena promocyjna:
14,94 zł
RABAT
40%
Najniższa cena z 30 dni
przed promocją: 24,90 zł
Produkt dostępnY

OPIS KSIĄŻki:

Dla wszystkich, którzy mają problem z psami szarpiącymi smycz, mam dobrą wiadomość: można nauczyć naszego czworonoga chodzenia na luźnej smyczy, podobnie jak nauczyliśmy go ciągnięcia. Trzeba tylko wiedzieć, jak to zrobić i samemu wyćwiczyć u niego kilka podstawowych odruchów, które zapobiegną napinaniu smyczy.

Każdy właściciel psa znajdzie tu różne patenty na luźną smycz. Wychodząc z założenia, że łatwiej jest kontrolować parę gramów mózgu niż kilkadziesiąt kilogramów mięśni, autor prezentuje najczęstsze błędy i problemy związane z prowadzeniem psa na smyczy oraz sposoby ich rozwiązania.

Jacek Gałuszka – trener i behawiorysta pokazał (a także udowodnił na przykładach), że psy uwielbiają pozytywne szkolenie. Naturalną skłonność psów do uczenia się wykorzystał w autorskim Programie Pozytywnego Szkolenia Psów „Lira”.  Od 2009 roku program ten jest z wielkim powodzeniem prowadzony w schronisku dla zwierząt w Bydgoszczy. W zakresie podstawowego posłuszeństwa (a nawet elementów agility) wyszkolono  do tej pory sporą liczbę psów, które przedtem nie miały dużych szans na adopcję. Większość z nich już ma nowe domy. Polecam metody szkoleniowe proponowane przez Jacka Gałuszkę. Psy uczą się i bawią jednocześnie, a  nam, właścicielom otwiera się nowy świat – świat specyficznego, głębokiego porozumienia pomiędzy psim uczniem a jego ludzkim nauczycielem.
Izabella Szolginia,
trenerka, behawiorystka COAPE, dyr. schroniska dla zwierząt w Bydgoszczy, Przewodnicząca OTOZ ANIMALS, o. w Bydgoszczy.

Podczas czytania książki Aria, równaj! Jacka Gałuszki wyczuwa się ogromną miłość autora do psów, ale i rzadką umiejętność skutecznego przekazywania wiedzy o naszych czworonogach. Publikacja zawiera wiele skutecznych metod i ćwiczeń, których umiejętne wdrożenie spełni marzenie niejednego właściciela psa: spacer bez smyczy. I to ku obopólnej radości – i człowieka, i psa.
Adam Sztaba, muzyk, kompozytor, juror programu Must be the music, miłośnik psów

Jacek Gałuszka wprowadza nas w mentalny "pieski" świat. Rozwija nas to jako ludzi i rozszerza naszą wiedzę o świecie.
Kora, wokalistka

 

 Zapraszamy na kanał YouTube autora: www.youtube.com/user/Jacol123 oraz na stronę wesolalapka.pl.

Taras i Pani Niusia. Zrównoważona relacja z psem. Historia opisana w książce Aria, równaj! Jacka Gałuszki.

Figa - Halter i BST

fragment książki:

pobierz FRAgment pdf

dane szczegółowe

Liczba stron: 112
Format: 143 x 205
Oprawa: miękka
ISBN: 978-83-7579-188-4
Data wydania: 27 listopada 2011

patroni medialni:

cena detaliczna:
24,90 zł
cena promocyjna:
14,94 zł
RABAT
40%
Najniższa cena z 30 dni
przed promocją: 24,90 zł
Produkt dostępnY