Rottweiler

data wydania: 10 października 2005
dane szczegółowe: ZOBACZ WIĘCEJ
cena detaliczna:
19,90 zł
Produkt dostępnY

OPIS KSIĄŻki:

Kupno, żywienie, pielęgnacja, charakter, zdrowie, rozmnażanie i wiele więcej...
PIES NA MEDAL to współczesna seria poradników dla właścicieli psów popularnych ras, napisana i przetłumaczona przez znawców kynologii. W przystępny sposób przedstawia podstawową wiedzę o najlepszym przyjacielu człowieka.

Rottweiler to pies o bardzo specyficznym i nie zawsze najłatwiejszym charakterze. Zdecydowana osobowość w połączeniu z mocną budową i siłą powodują, że pies ten potrzebuje bardzo stanowczego właściciela. (...) Rottweiler to znacznie więcej niż tylko średniej wielkości pies o masywnej sylwetce. Jest on nadzwyczaj inteligentny, bezgranicznie oddany właścicielowi, zdolny do ciężkiej pracy, posłuszny i nieprzekupny. Krzepkiej i mocnej budowy – odznacza się wielką wytrzymałością. Nie łatwo wyprowadzić go z równowagi. Dzięki swej inteligencji i opanowaniu rottweiler jest niezrównanym psem obronnym, stróżującym i doskonałym towarzyszem człowieka. Z natury przyjaźnie odnosi się do mniejszych zwierząt i dzieci, z którymi chętnie się bawi.

Rottweiler jest psem niezawodnym w pracy: doskonale potrafi odróżnić, kiedy jest czas na zabawę, a kiedy na obowiązki. Pływanie, skoki, wspinaczka – we wszystkim może być mistrzem. Łatwo się uczy, jest oddany właścicielowi i z zasady posłuszny. W żadnej sytuacji nie może jednak być niepewny siebie ani lękliwy. Pies ten doskonale nadaje się na podwórko, byle tylko nie trzymać go tam na łańcuchu ..."

Książka, którą oddajemy właśnie do rąk Czytelnika, nie jest kompendium wiedzy o rottweilerze. Gdybyśmy chcieli zawrzeć tu wszystkie informacje, dotyczące tej rasy, trzeba by zadrukować przynajmniej 500 stron....Pokrótce zatem przedstawiamy historię rottweilera, wzorzec rasy i argumenty za i przeciw posiadaniu tego psa. Czytelnik znajdzie też niezbędne informacje o żywieniu i układaniu, a także najważniejsze wiadomości z dziedziny rozrodu.

dane szczegółowe

Liczba stron: 64
Format: 150 x 210
Oprawa: Miękka
ISBN: 83-87914-93-2
Data wydania: 10 października 2005
cena detaliczna:
19,90 zł
Produkt dostępnY