Czarodzieje mogą wszystko (AUDIOBOOK DO POBRANIA)

Autor:
Chwiejczak Dariusz
Audiobook MP3
data wydania: 15 listopada 2023
Format: plik MP3 do pobrania
dane szczegółowe: ZOBACZ WIĘCEJ
cena detaliczna:
59,90 zł
cena promocyjna:
35,94 zł
RABAT
40%
Najniższa cena z 30 dni
przed promocją: 44,93 zł
Produkt dostępnY
INNE FORMATY

OPIS KSIĄŻki:

Kilka słów od autora:

Czarodzieje... to książka niezwykła. Napisałem ją, by służyła jako przewodnik do szczęśliwego życia dla moich dzieci. Zawarłem w niej wszystkie znane mi czarodziejskie przepisy na spełnianie marzeń.
Wydana jest z wielką starannością: w sztywnej oprawie, na kremowym papierze, który jest zawsze ciepły. Krój pisma i układ stron sprawiają, że czyta się ją bardzo lekko. Bajeczne ilustracje Darka Twardocha nadały jej nowy wymiar artystyczny.
Chociaż książka pisana była z myślą o młodszych czytelnikach, młodzież przyjęła ją równie ciepło jak rodzice i dziadkowie. Wokół Czarodziejów krąży dobra energia, dlatego wspaniale nadają się na prezent dla kogoś bliskiego.
Dariusz Chwiejczak

Jest to historia nastolatki, która dzięki pozytywnym myślom i konsekwentnej pracy, będąc zwykłym dzieckiem stała się czarodziejem. Jest to opowieść o kształtowaniu charakteru, odwadze podejmowania decyzji i konsekwencji w ich realizacji.

Recenzje czytelników:

  • Książka ta od pierwszych stron czytania uzyskała na mojej liście hitów książkowych pierwszą pozycję. Nie wiem, czemu dla mnie przebiła J. Vitalego, N. Hilla, A. Robbinsa... Może dlatego, że trafiła do mnie w najlepszym czasie :) A to pewnie czary. Dzięki to za mało! Chciałbym takie książki czytać wiecznie...
  • Książka powinna być obowiązkową lekturą w podstawówce :) Piękna.
  • To działa! Jestem wdzięczna za ten DAR.
  • Pana książka jest fantastyczna! Jest na swój sposób poradnikiem jak stawać się lepszym człowiekiem. Czytająca ją osoba przepełnia się dobrymi emocjami. Lektura zmusza do przemyśleń i zagłębieniu się w swojej "komnacie zadumy". Osobiście zapisałam sobie w skrócie wszystkie reguły na kartce.

 

fragment książki:

pobierz FRAgment mp3

dane szczegółowe

Format: plik MP3 do pobrania
Czyta: Paulina Sacharczuk-Kajper, Anna Rusiecka, Dariusz Chwiejczak, Kalina Kajper
Rozmiar: 711 MB
Czas trwania: 5 h 16 min
Data wydania: 15 listopada 2023
ISBN: 978-83-7579-908-8
cena detaliczna:
59,90 zł
cena promocyjna:
35,94 zł
RABAT
40%
Najniższa cena z 30 dni
przed promocją: 44,93 zł
Produkt dostępnY
INNE FORMATY