Idź na całość. Pokonaj własne ograniczenia i zainspiruj do tego innych

Autor:
data wydania: 26 października 2020
dane szczegółowe: ZOBACZ WIĘCEJ
cena detaliczna:
29,90 zł
cena promocyjna:
17,94 zł
RABAT
40%
Najniższa cena z 30 dni
przed promocją: 29,90 zł
Produkt dostępnY

OPIS KSIĄŻki:

W Idź na całość Robert Glazer przedstawia praktyczne sposoby na pełne wykorzystanie własnego potencjału dzięki połączeniu elementów życia duchowego, intelektualnego, fizycznego i emocjonalnego. To właśnie one decydują o naszych osobistych i zawodowych sukcesach. W swoim dążeniu do harmonii w pełnym napięć świecie przyniesiesz korzyści nie tylko sobie, ale – co istotniejsze – ważnym dla ciebie ludziom w rodzinie, otaczającej cię społeczności czy w pracy.
W tych niespokojnych czasach największe sukcesy odnoszą ci liderzy, którzy uskrzydlają siebie i innych. Autor po mistrzowsku łączy przykłady z jasno określonymi ramami postępowania, pozwalającymi każdemu przejść na wyższy poziom.

Gdybym przeczytał Idź na całość przed wyprawą na biegun północny, o wiele łatwiej byłoby mi go zdobyć. Zrozumienie tego, że pełne wykorzystanie swojego potencjału wymaga harmonijnego rozwoju we wszystkich czterech aspektach samodoskonalenia, zajęło mi wiele czasu. Po drodze przeżyłem niejedną porażkę.
Stosując rady i metody Roberta Glazera, można skierować swoje życie na właściwe tory i sprawić, że to, co wydaje się niemożliwe, znajdzie się w naszym zasięgu.
Najlepszą praktyką jest dobra teoria. Tę teorię warto przełożyć na praktykę codziennego życia. Ja zacznę już dziś!
Marek Kamiński, zdobywca bieguna północnego

Czytając Idź na całość Roberta Glazera, nie jest łatwo usiedzieć na sofie, bo chce się wyjść poza strefę komfortu i zacząć działać! Ale najpierw trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie: Co jest dla nas w życiu najważniejsze? Kiedy to odkryjemy, każdy dzień możemy przeżyć z sensem. Autor nie tylko inspiruje nas do zmiany, ale też podpowiada, jak rozwijać w pełni swój potencjał, zamiast poruszać się utartymi szlakami.
Hanna Samson

Zdaniem Roberta Glazera, wszyscy mamy większe możliwości, niż sądzimy. Aby odnieść sukces, musimy konsekwentnie trzymać się tej idei oraz pozyskać wsparcie osób podzielających podobne wartości. Autor zachęca nas do budowania osobistego potencjału przy wykorzystaniu wrodzonych zdolności i poprzez harmonijny rozwój: duchowy, emocjonalny, intelektualny i fizyczny. Koniecznym warunkiem powodzenia jest oparcie się na wartościach. Glazer nazywa ten stan opuszczeniem przeciętności, duchowym rozwojem. To swoisty powrót do osobistej klarowności, dzięki któremu możemy zadać sobie fundamentalne pytanie: dlaczego angażuję się właśnie w to i właśnie w taki sposób?
Maciej Bennewicz, Instytut Kognitywistyki, www.instytutbennewicz.pl

Kiedy nam się wydaje, że już wszystko wiemy i nic nowego nie jest w stanie nas zaskoczyć, warto sięgnąć po inspirującą lekturę, a Idź na całość na pewno do takich należy. Autor przypomina w niej o tym, jak dbać o rozwój czterech filarów osobistego potencjału. Każdy z nich jest ważny, a ich harmonijny rozwój może podnieść jakość życia zarówno w obszarze zawodowym, jak i osobistym. To książka o tym, w co inwestować swoją energię, bo – jak pisze autor – nie chodzi o to, aby robić więcej, ale o to, by robić więcej właściwych rzeczy.
Jacek Walkiewicz, psycholog

Jeśli szukałeś mentora – kogoś, kto pomoże ci zwiększyć duchowy, intelektualny i emocjonalny potencjał – to właśnie go znalazłeś. Robert Glazer pomoże ci w wyznaczeniu właściwych celów na rzecz dobrego życia i wyposaży w umiejętności oraz nastawienie, które pozwolą ci je osiągnąć.
Daniel H. Pink

fragment książki:

pobierz FRAgment pdf

dane szczegółowe

Liczba stron: 160
Format: 152 x 227
Oprawa: miękka
ISBN: 978-83-7579-802-9
Data wydania: 26 października 2020
Tłumacz: Piotr Cieślak
cena detaliczna:
29,90 zł
cena promocyjna:
17,94 zł
RABAT
40%
Najniższa cena z 30 dni
przed promocją: 29,90 zł
Produkt dostępnY