Joga światłem życia. Wewnętrzna podróż ku przemianie

data wydania: 07 września 2011
dane szczegółowe: ZOBACZ WIĘCEJ
cena detaliczna:
59,90 zł
cena promocyjna:
35,94 zł
RABAT
40%
Najniższa cena z 30 dni
przed promocją: 35,94 zł
Produkt dostępnY

OPIS KSIĄŻki:

Podróż do pełni wewnętrznego spokoju i najwyższej wolności.

B.K.S. Iyengar – żywa legenda, jeden z największych mistrzów jogi, którego styl praktyki i nauczania znany jest jako joga Iyengara, zaprasza wszystkich, zarówno nowicjuszy, jak i ludzi doświadczonych w praktyce, do Wewnętrznej Podróży, by zwiększyć własną stabilność fizyczną, zdrowie emocjonalne, jasność umysłu, mądrość intelektu i szczęśliwość duchową. Jego wcześniejsza książka, Światło jogi, jest bestsellerem uważanym za klasyczny podręcznik dla wszystkich uczących się jogi. Honorarium ze sprzedaży tej książki Iyengar przeznacza na projekt rozwoju szkolnictwa i opieki zdrowotnej w wiosce Bellur w Indiach, gdzie się urodził.

Najbardziej uznany i szanowany nauczyciel jogi na świecie przedstawia swoje spojrzenie na życie przez pryzmat jogi.

"Joga pozwala osiągnąć w życiu poczucie pełni. Nie będziecie już czuli się tak, jakbyście ciągle próbowali złożyć w całość potłuczone kawałki. Joga pozwala odnaleźć spokój wewnętrzny, który nie da się zburzyć i zmącić przez ciągły stres i życiowe zmagania. Joga pozwoli wam znaleźć nowy rodzaj wolności, o którego istnieniu być może nawet nie wiecie".

W tej ciepłej, błyskotliwej i przystępnie napisanej książce, autor omawia rolę, jaką pozycje jogi oraz techniki oddychania odgrywają w naszym dążeniu do odnalezienia pełni. Poświęca uwagę zewnętrznym i wewnętrznym przeszkodom, które utrudniają nam postęp na ścieżce jogi, oraz temu, w jaki sposób joga może nam pomóc żyć w harmonii z otaczającym nas światem. Mistrz wykorzystuje historie z własnego życia, humor i przykłady ze współczesnej kultury, by pokazać, że świadoma uważność, którą daje nam joga, może głęboko zmienić nasze życie na lepsze.

fragment książki:

pobierz FRAgment pdf

Autor KSIĄŻki:

B.K.S. Iyengar był pierwszą osobą, która tak rozpowszechniła jogę na Zachodzie - przez ostatnie czterdzieści lat jego metoda wciąż wywiera olbrzymi wpływ. Iyengar jest także autorem klasycznych podręczników: Światło jogi oraz Joga światłem życia.

dane szczegółowe

Liczba stron: 280
Format: 170 x 240
Oprawa: twarda
ISBN: 978-83-7579-189-1
Data wydania: 07 września 2011
Tłumacz: Anna Klajs
cena detaliczna:
59,90 zł
cena promocyjna:
35,94 zł
RABAT
40%
Najniższa cena z 30 dni
przed promocją: 35,94 zł
Produkt dostępnY