Kod ciała. Odblokuj naturalną zdolność organizmu do samouzdrawiania

data wydania: 31 marca 2023
dane szczegółowe: ZOBACZ WIĘCEJ
cena detaliczna:
89,90 zł
Kup, a uzyskasz dostęp do SUPER PROMOCJI
Produkt dostępnY

OPIS KSIĄŻki:

 Organizm jest w stanie sam się uleczyć.

Wie, co jest nie tak i czego potrzebuje, by odzyskać zdrowie.
Kod ciała to sposób, by „odkodować” te potrzeby.

W swojej pierwszej książce zatytułowanej Kod emocji wyjaśniałem, jak to się dzieje, że twój podświadomy umysł wie wszystko o emocjonalnym bagażu, który ze sobą dźwigasz. Kod emocji to metoda pozwalająca odnaleźć i uwolnić uwięzione emocje – ten właśnie bagaż, który ciąży i zabiera radość życia, przekładając się na szereg objawów w sferze fizycznej, mentalnej i emocjonalnej.
Kod ciała to rozwinięcie metody kodu emocji. To system samopomocy, który przynosi wspaniałe efekty i niezwykłe korzyści zarówno na polu zdrowia fizycznego, jak i emocjonalnego. Dzięki niemu dotrzesz do podświadomego umysłu, by zająć się przyczyną różnorodnych objawów natury fizycznej i umysłowej. Podświadomy umysł wie o każdej formie zaburzeń równowagi. Wie, że brakuje ci jakiegoś składnika odżywczego, którego organizm potrzebuje do optymalnego funkcjonowania. Wie, że twoje pokłady energii uszczupla jakaś niezbyt silna, acz uporczywa infekcja. Wie, że za trapiącymi cię bólami migrenowymi stoi nieprawidłowe ułożenie malutkiej kości w czaszce. I choć tego typu przypadki zaburzenia równowagi są niezmiernie częste, w praktyce łatwo je zidentyfikować i wyrównać. A gdy równowaga zostanie przywrócona, ciało będzie w stanie wykorzystać swoją niebywałą moc samouzdrawiania.
Możesz z powodzeniem używać kodu ciała, radząc sobie z takimi uciążliwościami jak ból fizyczny, chroniczne zmęczenie, problemy trawienne, niepłodność, depresja, lęk, bolesne wspomnienia, problemy w związku, ataki paniki, zespół stresu pourazowego, zaburzenia odżywiania, fobie. Na szczęście uporanie się z tym wszystkim może być znacznie łatwiejsze, niż myślisz, i często nie wymaga stosowania obciążających leków farmaceutycznych, operacji, rozwodu czy zmiany pracy. Jeśli korzystasz z tej metody z miłością i odpowiednią intencją, poprowadzi cię ona przez labirynt twojego własnego ciała, pozwalając odkryć, gdzie tkwi problem, i da szansę na odzyskanie równowagi, która jest sekretem powrotu do zdrowia.
W tej książce stawiam sobie za cel nauczyć cię fundamentów zupełnie nowego sposobu dbania o siebie. Odpowiedzi są w tobie. Czekają, aż zadasz odpowiednie pytanie. Nawet jeśli chorujesz od dziesięcioleci, nawet jeżeli czujesz, że wszystkie możliwości pomocy zostały już wyczerpane – prawda cały czas była i jest w tobie. Nauczę cię, jak do niej dotrzeć.

Kod ciała to najbardziej zaawansowany podręcznik uzdrawiania. Tworzy spójną całość z Kodem emocji, który po wydaniu w 2012 roku stał się światowym bestsellerem, dzięki czemu za tą metodą opowiedziały się już setki tysięcy praktykujących. Fascynująca koncepcja organizmu jako energii pozwoliła dr. Nelsonowi stworzyć skuteczny system przywracania zdrowia. Aby rozwiązać trapiący nas problem, wystarczy się odwołać do podświadomości, która zna odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące naszego zdrowia. Informacje potrzebne do przywrócenia równowagi są więc odczytywane wprost ze źródła. Ta książka to kwintesencja tysięcy uzdrowień, których latami dokonywał dr Nelson, czyli system dogłębnie sprawdzony w praktyce. Niezwykła prostota tej metody sprawia, że każdy może dokonywać „cudów uzdrawiania”, czego sam doświadczam na co dzień.
Dariusz Chwiejczak, terapeuta kodu ciała

Kod ciała to prawdziwy majstersztyk – dosłownie! Teoria, prosta ścieżka terapii i algorytmy są po prostu genialne. Sprawdzą się niczym „wytrych” otwierający drzwi do zdrowia. To kompletny zestaw pozwalający każdemu samodzielnie o siebie zadbać. Gdyby moje własne dziecko potrzebowało pomocy w zakresie zdrowia, zaufałbym Bradowi bezgranicznie!
Alexander Loyd PhD, ND, autor bestsellerów z listy „New York Timesa”

A gdyby tak mieć wgląd w to, czego w dziedzinie zdrowia nie da się wytłumaczyć? Kod ciała oferuje ci metodę pozwalającą zrozumieć system, którego ciało używa do szyfrowania informacji… Daj się namówić na tę wspaniałą przygodę pełną łamania kodów i rozwiązywania zagadek, jednocześnie zapewniając ciału szansę na powrót do optymalnej formy, wyleczenie się i utrzymanie jak najlepszego zdrowia, byś mógł się napawać pełnią aktywnego życia, tak jak zaplanowała dla ciebie natura. Ciesz się doświadczeniami, jakie przyniesie ci ta książka, i drogą, którą cię poprowadzi!
George Noory, gospodarz programu Coast to Coast AM

Genialny, kompleksowy i przystępny system pozwalający powrócić do zdrowia szybko, efektywnie oraz – co najważniejsze – bezpiecznie. To wszechstronny przewodnik dla każdego, od nowicjuszy po doświadczonych profesjonalistów. Kod ciała przedstawi ci (na nowo) najwspanialszego uzdrowiciela, jakiego kiedykolwiek przyjdzie ci poznać: twoje własne nieocenione ciało.
Kris Ferraro, autorka książek Energy Healing i Manifesting

Kod ciała to rewolucyjna metoda na miarę obecnych czasów. Stanowi ścieżkę do emocjonalnej wolności, oferując system pozwalający uwolnić i przekształcić czynniki leżące u podłoża fizycznego i emocjonalnego cierpienia. Zawiera też niezwykłe świadectwa, ilustrujące moc ludzkiego pola energetycznego i podświadomego umysłu. Kod ciała to prawdziwy dar zarówno dla społeczności medycznej, jak i psychologicznej.
Sherianna Boyle, autorka Emotional Detox Now

Wyobraź sobie sojusznika, do którego masz pełne zaufanie i możesz zwrócić się o wskazówki, aby poprawić swoje zdrowie, uwolnić się od fizycznego i emocjonalnego bólu, uzdrowić swoje relacje i stworzyć lepszą przyszłość dla siebie i swoich bliskich. Otóż tym sprzymierzeńcem jest twoje własne ciało. W swojej przełomowej książce Brad Nelson nauczy cię, jak uzyskać dostęp do wrodzonej inteligencji ciała za pomocą prostych, acz potężnych i skutecznych technik, które opracował w toku wieloletniej pracy w charakterze eksperta w dziedzinie zdrowia. Czytaj z otwartą głową, zastosuj metody doktora i przygotuj się na rezultaty, które wprawią cię w zdumienie.
Larry Trivieri Jr, autor No Doctors Required

Doktor Bradley Nelson i jego Kod ciała to dar niebios. Kod ciała to fenomenalna metoda leczenia, która wespół z kodem emocji wyprawiła mnie w nową podróż: w świat leczenia wibracjami i energią. Kod ciała to system piękny, kompleksowy i przystępny dla każdego, kto chce przejąć kontrolę nad własnym zdrowiem.
dr Karen Kan, lekarka Light Medicine, założycielka Academy of Light MedicineTM

Doktor Bradley Nelson znów tego dokonał! Kod ciała to prawdziwe arcydzieło. Twoje ciało jest czystym odzwierciedleniem twojego umysłu. Zmień umysł, ulecz ciało. Ta książka to lektura obowiązkowa dla każdego, kto ma w sobie chęć i gotowość, by wykonać prawdziwą, znaczącą pracę na polu dogłębnego uzdrawiania. Prosta, a jednocześnie pełna bezcennych informacji i praktycznych porad pozwalających odszyfrować kod ciała i cieszyć się życiem w jego najlepszym wydaniu!
dr Darren R. Weissman, twórca The LifeLine Technique® oraz autor bestsellerowej pozycji The Power of Infinite Love & Gratitude

Miałem szczęście doświadczyć działania kodu ciała – różnica w poziomie energii przed sesją i po niej była zdecydowanie wyczuwalna. Kilkukrotnie filmowałem Brada i mogę z całą pewnością stwierdzić, że ten człowiek jest całkowicie spójny w tym, co mówi i co robi.
Frazer Bailey, reżyser filmów dokumentalnych E-motion i Root Cause

fragment książki:

pobierz FRAgment pdf

Autor KSIĄŻki:

Dr Bradley Nelson jest uznawany za jednego z czołowych ekspertów w dziedzinie medycyny bioenergetycznej, od dziesięcioleci uczy skutecznych technik przywracania zdrowia i szkoli praktyków na całym świecie.
Ojciec siedmiorga dzieci, mieszka wraz z żoną Jean w południowym Utah.

dane szczegółowe

Liczba stron: 459
Format: 152 x 227
Oprawa: miękka
ISBN: 978-83-7579-876-0
Data wydania: 31 marca 2023
Tłumacz: Katarzyna Babicz, Piotr Cieślak
cena detaliczna:
89,90 zł
Kup, a uzyskasz dostęp do SUPER PROMOCJI
Produkt dostępnY