Myśl jak wojownik. Pięć przekonań, które sprawią, że staniesz się niepokonany

Nowość
data wydania: 29 kwietnia 2024
dane szczegółowe: ZOBACZ WIĘCEJ
cena detaliczna:
44,90 zł
Kup, a uzyskasz dostęp do SUPER PROMOCJI
Produkt dostępnY

OPIS KSIĄŻki:

ODKRYJ PIĘĆ WARTOŚCI, KTÓRE POZWOLĄ CI PRZEJĄĆ KONTROLĘ NAD WŁASNYM ŻYCIEM I POKONAĆ KAŻDĄ PRZESZKODĘ, KTÓRA STANIE CI NA DRODZE

Nie chcieć przegrać to nie to samo, co chcieć wygrać. I sęk nie w tym, że wynik jest najważniejszy – chodzi o nasze przekonania, które towarzyszą obu tym podejściom. Mnie bliższe jest to drugie, gdy zdrowa pewność siebie i otwarcie się na myślenie o robieniu rzeczy wielkich są silniejsze niż lęk, strach i podpowiedzi pesymistów. Ta książka związana jest z bliskim mi światem sportu, ale taka strategia sprawdza się wszędzie. Myśl jak wojownik!
Jakub B. Bączek

Jeśli szukasz czegoś, co naprawdę działa, spójrz na arenę sportową. Jednak nie słuchaj samych zawodników… Posłuchaj tych, którzy mistrzów trenują. Myśl jak wojownik to esencja trenerskiej wiedzy na temat przygotowania mentalnego w sporcie, którą zastosować można w każdej dziedzinie życia.
Paweł Pawlak

Darrin Donnelly inspiruje i motywuje do przekraczania granic, a Myśl jak wojownik skrywa potęgę w prostocie przekazu i praktycznych wskazówkach. To esencja wiedzy dla sportowców, którzy pragną sięgać po najwyższe trofea. Polecam z całego serca.
Dawid Piątkowski

Jeśli chcesz przejąć kontrolę nad własnym życiem i zrealizować swoje największe marzenia, musisz rozwinąć „mentalność wojownika”. Z tej książki dowiesz się, co powinieneś zrobić, by przestać myśleć jak ofiara i zacząć myśleć jak wojownik.

Bohaterem tej inspirującej opowieści jest Chris McNeely, trener uniwersyteckiego futbolu amerykańskiego, który po gwałtownym upadku z samego szczytu kariery musi zmierzyć się z utratą motywacji i wiary we własne możliwości. Wciągnięty w wir bankructwa, o włos od utraty pracy, nie ma pojęcia, co robi źle i jak wrócić na właściwe tory.
Przepełnionego gniewem, niepokojem i desperackim pragnieniem otrzymania pomocy Chrisa odwiedza w tajemniczy sposób pięciu najwybitniejszych trenerów w historii sportu: John Wooden, Buck O’Neil, Herb Brooks, Paul „Niedźwiedź” Bryant i Vince Lombardi.
Tych pięciu legendarnych szkoleniowców przekazuje Chrisowi wiedzę na temat rozwijania „mentalności wojownika” i przejmowania kontroli nad własnym życiem. Oparty na tej filozofii sposób myślenia – jaki ostatecznie udaje mu się wypracować – zmienia jego życie na zawsze. I z całą pewnością zrobi to samo z twoim!
Zapoznaj się z wyjątkowymi wskazówkami wybitnych trenerów, które stanowią rdzeń tej inspirującej opowieści o tym, czego potrzebujesz, aby zrealizować swoje marzenia – jakiekolwiek by one były.

Z tej książki dowiesz się, jak:

  • zbudować pewność siebie,
  • rozwijać wytrzymałość psychiczną,
  • wykorzystać pozytywne nastawienie, aby osiągnąć więcej,
  • wykorzystać moc pozytywnej mowy wewnętrznej,
  • zgłębić duchowy aspekt sukcesu,
  • być pozytywnym przykładem dla rodziny i zespołu.

fragment książki:

pobierz FRAgment pdf

Autor KSIĄŻki:

Darrin Donnelly jest autorem książek i przedsiębiorcą. Artykuły o nim i jego produktach publikowały takie magazyny jak „The Wall Street Journal”, „Sports Illustrated” czy „Fast Company Magazine”. Donnelly pojawia się na łamach wielu gazet, serwisów internetowych oraz w audycjach radiowych na całym świecie.
Książki Donnelly’ego z serii SPORT DLA DUSZY to pełne inspiracji opowieści, które zawierają najważniejsze życiowe lekcje. Podobnie jak klasyczne już historie w rodzaju Rocky’ego czy Pola marzeń, opowieści te rozgrywają się właśnie w świecie sportu. Choć ich głównymi bohaterami są zazwyczaj trenerzy lub sportowcy, to na ich miejscu można postawić każdego człowieka, który ośmieli się mieć ambitne marzenia i pragnie odnieść sukces. Sezony ligowe czy też pojedyncze mecze, które przeżywają ludzie sportu, są odzwierciedleniem takich samych okresów w życiu, przez które wszyscy przechodzimy, gdy staramy się opanować nowe umiejętności, osiągnąć nowy cel lub odbić się od dna po porażce.
Donnelly mieszka w Kansas City z żoną i trójką dzieci. Jego strona internetowa, na której zamieszcza m.in. swoje felietony, jest dostępna pod adresem: www.sportsforthesoul.com

dane szczegółowe

Liczba stron: 205
Format: 152 x 227
Oprawa: miękka
ISBN: 978-83-7579-919-4
Data wydania: 29 kwietnia 2024
Tłumacz: Piotr Pazdej
cena detaliczna:
44,90 zł
Kup, a uzyskasz dostęp do SUPER PROMOCJI
Produkt dostępnY