Nawyk przybijania piątki. Przejmij kontrolę nad swoim życiem dzięki jednemu prostemu nawykowi

Autor:
data wydania: 27 października 2021
dane szczegółowe: ZOBACZ WIĘCEJ
cena detaliczna:
44,90 zł
Kup, a uzyskasz dostęp do SUPER PROMOCJI
Produkt dostępnY

OPIS KSIĄŻki:

MASZ DOŚĆ RZUCANIA SOBIE KŁÓD POD NOGI?

W czasie przygnębiającej życiowej zawieruchy stanęłam przed lustrem w łazience i zrobiłam coś nieoczekiwanego. A potem uczyniłam z tego codzienny nawyk, który odmienił moje życie. Wypróbuj to, a twoje życie także się zmieni.
Mel Robbins

Czy jesteś dla siebie wsparciem, najlepszym i niezawodnym przyjacielem? Czy jesteś wiernym kibicem podczas swojego życiowego maratonu? Czy jesteś świadomy tego, że pomocną dłoń masz codziennie na końcu swojej ręki? Tej, którą przybijasz piątkę z innymi, ale zapominasz przybić ze sobą. I najważniejsze: czy zbudowałeś ze sobą dobrą relację i wiesz, iż możesz na sobie polegać w każdej sytuacji? Książka Mel Robbins pomoże ci odbudować akceptację i wiarę w siebie oraz radość z codzienności. A to właśnie codzienność stanowi większość twojego życia.
Jacek Walkiewicz, psycholog

Jak wszyscy wiemy, nie da się wziąć urlopu od własnego życia. Jednak tylko nieliczni potrafią zmieniać życie tak, żeby nie chciało się od niego uciekać. Mel Robbins mówi i pisze wyłącznie o tym, czego sama doświadczyła. Nie teoretyzuje. Nie proponuje - co za ulga! - naprawiania twojej osobowości, ale zwyczajnie zachęca do dopingowania siebie samego. Ta książka to inspiracja i zastrzyk energii dla wszystkich, którzy chcą się wyrwać z rutyny. Po lekturze nabierzesz ochoty, by częściej gadać ze sobą.
Marzena Chełminiak, dziennikarka.

W Regule 5 sekund Mel Robbins zdradziła, na czym polega klucz do błyskawicznej automotywacji, a książka sprzedała się w milionach egzemplarzy na całym świecie. W Nawyku przybijania piątki autorka wraca z kolejnym prostym i sprawdzonym narzędziem, dzięki któremu przejmiesz kontrolę nad własnym życiem.
Nie daj się jednak zwieść tytułowi, bo nie chodzi o przybijanie piątek wszystkim wokół. To już robisz, kibicując ulubionej drużynie, świętując sukcesy przyjaciół czy wspierając ich w robieniu tego, czego pragną. Wyobraź sobie, że umiesz tak samo dopingować siebie. Albo coś jeszcze lepszego – że robisz z tego codzienny nawyk.
Będziesz nie do powstrzymania!

• Jeśli wątpisz we własne siły (kto nie wątpi?)…
• Jeśli masz dość podszeptów wewnętrznego krytyka (czy ktoś mógłby go wreszcie posłać na zieloną
   trawkę?)…
• Jeśli odnosisz wielkie sukcesy, a i tak skupiasz się na tym, co ci nie wychodzi (nie jesteś sam)…
• Jeśli masz dość patrzenia, jak inni rozwijają się i kwitną, podczas gdy ty zalegasz z psem na kanapie
  (choć psa w to lepiej nie mieszać)…
…Mel dedykuje tę książkę właśnie tobie.

Opierając się na połączeniu naukowych spostrzeżeń, osobistych przeżyć i opowieści o rezultatach, jakie nawyk przybijania piątki pozwala osiągać ludziom na całym świecie (a w tej książce poznasz ich wielu), Mel nauczy cię, jak nabrać wiary we własne siły i działać z przekonaniem niezbędnym do realizacji celów i marzeń.
Nawyk przybijania piątki jest prostym, lecz nieocenionym narzędziem, które może zmienić twoje nastawienie do życia oraz sposób myślenia i postępowania. Przygotuj się na sporą dawkę śmiechu i wiedzy, dzięki którym zyskasz większą pewność siebie, staniesz się szczęśliwszy i osiągniesz więcej.
Najwyższy czas, abyś zaczął przybijać piątkę z samym sobą, doceniać siebie i wspierać tak, jak na to zasługujesz! 

fragment książki:

pobierz FRAgment pdf

Autor KSIĄŻki:

Mel Robbins jest cenioną komentatorką CNN, autorką felietonów, współpracowniczką magazynu „Success”, poczytną pisarką i jedną z najbardziej rozchwytywanych prelegentek w Ameryce. Karierę zawodową zaczęła w Nowym Jorku jako adwokat, potem założyła i sprzedała kilka przedsiębiorstw, prowadziła programy telewizyjne oraz radiowe dla stacji A&E, FOX, Cox Media i CNN.

dane szczegółowe

Liczba stron: 245
Format: 152 x 227
Oprawa: miękka
ISBN: 978-83-7579-832-6
Data wydania: 27 października 2021
Tłumacz: Piotr Cieślak
cena detaliczna:
44,90 zł
Kup, a uzyskasz dostęp do SUPER PROMOCJI
Produkt dostępnY