Reguła 5 sekund. Masz wszystko, czego potrzebujesz, aby odmienić swoje życie

Autor:
Bestseller
data wydania: 09 października 2018
dane szczegółowe: ZOBACZ WIĘCEJ
cena detaliczna:
44,90 zł
Kup, a uzyskasz dostęp do SUPER PROMOCJI
Produkt dostępnY
INNE FORMATY

OPIS KSIĄŻki:

Międzynarodowy bestseller! Przetłumaczony na 31 języków!
Reguła 5 sekund, czyli jak chwytać byka za rogi.

W trakcie lektury odkryjesz, że wystarczy tylko pięć sekund, aby:

• podjąć działanie mimo wątpliwości,
• przełamać nawyki odkładania spraw na później,
• pokonać strach i niepewność,
• przestać się martwić i poczuć się szczęśliwszym,
• odważnie przedstawiać swoje pomysły.

Reguła 5 sekund przedstawia proste i uniwersalne rozwiązanie zasadniczego problemu, który trapi nas wszystkich: nie podejmując działań, sami rzucamy sobie kłody pod nogi. Tajemnica nie tkwi w wiedzy, co zrobić, ale w tym, jak się do tego zabrać. Mel Robbins tłumaczy potęgę chwili przełomu. Opisuje proste narzędzie, które pomoże ci stać się skuteczniejszym. Jej wystąpienie na TEDx obejrzało ponad 8 milionów ludzi, a menedżerowie takich marek jak Starbucks, Microsoft czy Marriott wykorzystują regułę 5 sekund do zwiększania produktywności i zaangażowania pracowników oraz usprawniania współpracy.

Reguła 5 sekund może być szczególnie pomocna dla osób, które znają siebie, realistycznie oceniają swoje możliwości i ograniczenia, wiedzą, co chciałyby zmienić, brakuje im jednak energii lub odwagi, aby zrobić to, czego pragną. Jednocześnie lektura tej książki może być inspirująca dla każdego z nas, kto jest otwarty na poszukiwanie prostych zasad i mikrokorekt, które mogą przynieść makroefekty, oraz wskazówek dotyczących pracy nad swoim nastawieniem w relacjach osobistych, zawodowych i w biznesie tak, aby motywację przekształcić w determinację.
Jacek Santorski

"Wszystko, co wykracza poza rutynę, wymaga wysiłku” – mawia Mel Robbins. W swojej dziennikarskiej pracy poznałam dziesiątki osób pełnych pasji i marzeń oraz ludzi sukcesu. Myślę, że większość z nich zupełnie intuicyjnie stosowała regułę 5 sekund.
Podejmowali decyzje i dokonywali życiowych wyborów, zanim ich umysły przestawiały się na autopilota albo ktoś storpedował ich plany. Sprawdź, czy należysz do takich osób – przeczytaj książkę Reguła 5 sekund. Ja to zrobiłam.
Marzena Chełminiak,, felietonistka magazynu „SENS”, dziennikarka w Radiu ZET, coach

Ile trzeba czasu, by zmienić swoje życie? Jedni mówią, że kilka miesięcy, inni, że zajmuje to całe lata. Mel Robbins głosi rewolucyjną tezę, że wystarczy 5 sekund! Tyle potrzeba, by od roztrząsania problemu przejść do realizacji celu. Robbins kończy też z mitem, że musisz czuć wielki zapał, by coś w swoim życiu zmienić. Guzik prawda – zazwyczaj w takich momentach nic nam się nie chce, bo lęk bierze górę. Reguła 5 sekund pomaga nie tylko poradzić sobie z lękami, ale także pozwala znaleźć w sobie poczucie sprawczości i odwagę. To one są najważniejsze, gdy decydujemy się na zmianę i chcemy wreszcie przełamać się do działania.
Dagny Kurdwanowska, dziennikarka, redaktor naczelna portalu www.sukcespisanyszminka.pl

Niektórzy pierwszy krok ku zmianie zawdzięczają własnej determinacji. Inni znajdują zewnętrzną inspirację. Ale jedni i drudzy muszą się odważyć. Przeczytaj, przestań się martwić i zacznij działać, wspierając się prostym narzędziem, czyli regułą 5 sekund. Nie ma sensu komplikować sobie życia.
Jacek Walkiewcz, psycholog

Pięć sekund – tylko tyle wystarczy, by wziąć się do działania, a to – zdaniem Mel Robbins – jest ważniejsze niż nawet najlepsza motywacja. Wiesz, że powinieneś coś zrobić, ale ci się strasznie nie chce? Zrób to, nie czekając na chęci! – przekonuje autorka. Jej reguła 5 sekund sprawdza się świetnie przy zmianie nawyków, walce z prokrastynacją, ale też przy braku odwagi do spełniania swoich marzeń. Bardzo inspirująca, dająca pomoc i wiele praktycznych przykładów książka.
Joanna Olekszyk, redaktor naczelna magazynu „SENS”

fragment książki:

pobierz FRAgment pdf

Autor KSIĄŻki:

Mel Robbins jest cenioną komentatorką CNN, autorką felietonów, współpracowniczką magazynu „Success”, poczytną pisarką i jedną z najbardziej rozchwytywanych prelegentek w Ameryce. Karierę zawodową zaczęła w Nowym Jorku jako adwokat, potem założyła i sprzedała kilka przedsiębiorstw, prowadziła programy telewizyjne oraz radiowe dla stacji A&E, FOX, Cox Media i CNN.

dane szczegółowe

Liczba stron: 256
Format: 152x227
Oprawa: miękka
ISBN: 978-83-7579-677-3
Data wydania: 09 października 2018
Tłumacz: Piotr Cieślak

patroni medialni:

cena detaliczna:
44,90 zł
Kup, a uzyskasz dostęp do SUPER PROMOCJI
Produkt dostępnY
INNE FORMATY