Human design. Odkryj swój prawdziwy potencjał

Autor:
data wydania: 20 października 2023
dane szczegółowe: ZOBACZ WIĘCEJ
cena detaliczna:
89,90 zł
cena promocyjna:
53,94 zł
RABAT
40%
Najniższa cena z 30 dni
przed promocją: 89,90 zł
Produkt dostępnY

OPIS KSIĄŻki:

Dowiedz się, kim naprawdę jesteś

Human Design to rewolucyjny system oparty częściowo na astrologii, ale zdecydowanie od niej precyzyjniejszy. Zgodnie z nim każdy z nas rodzi się z określoną, „wgraną” osobowością – tak unikatową, jak odciski palców – można ją poznać, analizując datę, porę i miejsce narodzin. Informacje te pozwalają stworzyć indywidualny wykres, który odkrywa wyjątkowo dokładny obraz osobowości danego człowieka – w tym jego mocne strony i ograniczenia, typ osób, z którymi najlepiej współdziała oraz preferowane, skuteczne metody komunikacji – innymi słowy, pokazuje, kim stworzyła cię natura i jaki drzemie w tobie potencjał.

Kiedy zetknęłam się z metodą Human Design, podeszłam do niej bardzo sceptycznie. Znam wiele sposobów odczytywania ludzkiej osobowości, nie spodziewałam się więc żadnego przełomowego odkrycia. Byłam w błędzie! Trafność tej metody zdumiała mnie. Pomogła mi lepiej zrozumieć samą siebie i przede wszystkim moich bliskich: dzieci, męża, rodziców i rodzeństwo. Wiem, że jesteśmy różni i ta metoda pomaga te różnice zrozumieć. Wiem, co mogę, a czego nie mogę oczekiwać od moich bliskich, ponieważ niektóre z tych oczekiwań mogą być całkowicie nie w zgodzie z ich naturą – z profilem ich osobowości. Pomaga mi to również we współpracy z innymi ludźmi, ponieważ rozumiem ich słabe i mocne strony.
Metoda Human Design pomaga nam rozkwitać, harmonijnie się komunikować i realizować swój najwyższy potencjał. Bardzo polecam tę książkę – będziecie zaskoczeni odkryciami, które z niej płyną.
Z miłością,
Agnieszka Maciąg

Human Design jest jak powrót do domu – do energetycznej prawdy o sobie. Dzięki tej metodologii nagle zaczynamy lepiej rozumieć siebie, ufać sobie i z większą łatwością podejmujemy trafne decyzje, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Chetan Parkyn daje gotową instrukcję obsługi naszego grafu Human Design, mapę dostępu do tej wewnętrznej prawdy i przewodnictwa. Jego sposób przekazu jest jasny i klarowny, a przykłady pozwalają jeszcze lepiej zrozumieć zawiłości centrów, profili, kanałów i bram. To książka znana w anglojęzycznym świecie od lat, a dziś – nareszcie! – dostępna w języku polskim. Serdecznie ją polecam i życzę wspaniałej podróży do energetycznej prawdy o sobie.
Joanna Łożyńska, mentorka Human Design

Koncept Human Design zainteresował mnie ogromnie, ponieważ wierzę w to, że Kosmos wpływa na nas, a układ planet w momencie naszych narodzin tworzy precyzyjny plan naszej osobowości. Analizowanie tego jedynie według 12 znaków zodiaku wydawało mi się nadmiernym uproszczeniem. A Human Design zakłada, że każdy z nas jest niepowtarzalny. Korzystając z astrologii, hinduskiego systemu czakr i nauki, tworzy szczegółową analizę naszych cech, uwarunkowań, mocnych i słabych stron. Wskazuje też metody
gospodarowania osobistymi zasobami w taki sposób, żeby maksymalnie korzystać ze swoich darów, mając świadomość obszarów wymagających uwagi. Bo każdy z nas jest kowalem własnego losu i to od nas zależy, jak spożytkujemy swój potencjał. Human Design pomoże ci lepiej żyć i skuteczniej oraz w harmonii ze sobą realizować cele.
Anna Wendzikowska, dziennikarka, autorka książki i podcastu „Ku szczęściu”

Chetan Parkyn, były inżynier mechanik, jest najbardziej znanym praktykiem metody Human Design na świecie. Jest również autorem darmowego oprogramowania oraz książki stanowiącej przewodnik wprowadzający do interpretacji wykresu Human Design i pokazujący, jak zastosować go w swoim życiu, by odblokować pełnię indywidualnego potencjału. Gdy dowiesz się już, który z pięciu typów osobowości reprezentujesz, zyskasz szansę, by poznać szczegółową personalną konstrukcję, a także dowiedzieć się:

• czy masz energię kreatywną, czy raczej organizacyjną;
• jaki styl podejmowania decyzji preferujesz i jak przekuć to na maksymalne wykorzystanie zaistniałych szans;
• w jaki sposób wchodzisz z ludźmi w interakcje i wpasowujesz się w działania zespołowe w pracy;
• czy bardziej odpowiada ci rola przewodnika, czy raczej osoby za kimś podążającej;
• jak reagujesz (emocjonalnie i mentalnie) na wyzwania i konieczność stawiania czoła problemom.

Moc systemu Human Design nie przestaje zadziwiać tysięcy ludzi na całym świecie dzięki niezwykłej trafności i adekwatności tej metody. Pora więc zadać sobie pytanie, czy żyjesz zgodnie z tym, kim stworzyła cię natura.

fragment książki:

pobierz FRAgment pdf

dane szczegółowe

Liczba stron: 320
Format: 165 x 240
Oprawa: miękka
ISBN: 978-83-7579-888-3
Data wydania: 20 października 2023
Tłumacz: Katarzyna Babicz
cena detaliczna:
89,90 zł
cena promocyjna:
53,94 zł
RABAT
40%
Najniższa cena z 30 dni
przed promocją: 89,90 zł
Produkt dostępnY