Nieskrępowana dusza

data wydania: 18 września 2019
dane szczegółowe: ZOBACZ WIĘCEJ
cena detaliczna:
34,90 zł
Produkt dostępnY
INNE FORMATY

OPIS KSIĄŻki:

Kim naprawdę jesteś?
Jak wyglądałoby twoje życie, gdybyś pokonał ograniczenia i stał się radosną istotą? Co możesz robić codziennie, aby odkryć trwały spokój i autentyczną wolność? Kim w ogóle jesteś i gdzie naprawdę kryje się świadoma tożsamość? Michael A. Singer proponuje nadzwyczaj proste i intuicyjne odpowiedzi na te fundamentalne pytania oraz zachęca do pogłębienia związku z samym sobą oraz otaczającą cię rzeczywistością.
Ta książka wiedzie ku wolności od emocjonalnych uwikłań i dręczących uzależnień. Wolności od myśli i emocji związanych z przeszłością i przyszłością. To rzecz o głębi istnienia, mocy napływającej spoza uzależnionego umysłu, z nieograniczonej przestrzeni, z jaźni, która jest wieczna, świadoma i szczęśliwa. I – co najciekawsze – my wszyscy nią jesteśmy.

Zdaniem autora możliwe jest, aby przeżywać zwyczajne życie tak radośnie, jak przeżywa się najlepsze chwile wakacyjnego wyjazdu. Wystarczy pozwolić, aby wewnętrzne oraz zewnętrzne konflikty i napięcia po prostu odpływały, a ciało, umysł i serce odprężały się, umożliwiając nam doświadczanie w spokoju tego, co jest. Radość, piękno i miłość istnieją w nas od zawsze i na zawsze. Swoboda i ekstaza dostępne są poza neurotycznym umysłem. Ta głębia – nieskrępowana dusza – koi, wyzwala i przywraca życiu. Oddając władzę nad światem mądrej, świadomej jaźni, zyskujemy inną perspektywę. Być może tego właśnie potrzebujemy najbardziej, nie tylko w sferze osobistej, ale także – nade wszystko! – globalnej. Nowy stan świadomości to nadzieja na niezniszczalne dobro dla nas wszystkich.
Renata Arendt-Dziurdzikowska, trenerka rozwoju osobistego, certyfikowana coach, dziennikarka, autorka książek

Nasze mózgi nastawione są na przetrwanie. Czasy, gdy groziło nam realne niebezpieczeństwo ze strony mieszkającego obok plemienia czy drapieżnych zwierząt minęły. Pomimo to większość ludzi nadal żyje w nieustannym lęku przed życiem. A gdybyś potrafił się zdystansować od swojego racjonalnego umysłu, oddychał swobodnie i zaczął doświadczać życia, zamiast je nieustannie kontrolować? Jeśli ta perspektywa wydaje ci się atrakcyjna, to Michael A. Singer w klarowny sposób wyjaśni ci, jak stać się swoim zewnętrznym obserwatorem, czym jest niedualne myślenie, energia i jak nią dobrze zarządzać, by uzyskać (odzyskać) wolność duchową.
Katarzyna Elżbieta Mikrut, twórczyni Strefy Uwalniania Uwolnij.com, coach, trener inter- i intrapersonalny, provider TRE®, facylitator Horse Assisted Education

Wśród książek poruszających tematykę duchowości i procesu odkrywania jaźni rzadko zdarza się pozycja, której autor opisuje owe procesy w sposób niezwykle logiczny, a jednocześnie jasny i przystępny. Michael A. Singer za pomocą metafor odnoszących się do zwykłego życia tłumaczy procesy pracy z umysłem, poszukiwania prawdy o sobie samym, porzucania rzeczy zbędnych. Opowiada o cierpieniu i osiąganiu stanu pełni szczęścia, zachęcając do rzeczy niezwykle prostej: postanowienia, że od dziś jest się szczęśliwym. Jego książka jest dla czytelnika motywacją do rozpoczęcia pracy nad sobą i wejścia na drogę rozwoju duchowego. Zachęca do patrzenia na zjawiska z różnych perspektyw: możesz się złościć, że spotkało cię coś złego, ale możesz też obserwować, jak rzeczy dobre i niedobre przeplatają się ze sobą.
Fantastyczna książka zarówno dla poszukujących, jak i tych, którzy od lat kroczą ścieżką duchowości.
Joanna Delbar, trenerka zarządzania stresem i energią własną – instytutjd.pl

fragment książki:

pobierz FRAgment pdf

dane szczegółowe

Liczba stron: 204
Format: 152 x 225
Oprawa: miękka
ISBN: 978-83-7579-734-3
Data wydania: 18 września 2019
cena detaliczna:
34,90 zł
Produkt dostępnY
INNE FORMATY