Samouzdrawianie przez podwyższanie wibracji. Rewolucyjny podręcznik odmładzania i przywracania zdrowia

Autor:
data wydania: 21 września 2023
dane szczegółowe: ZOBACZ WIĘCEJ
cena detaliczna:
44,90 zł
cena promocyjna:
26,94 zł
RABAT
40%
Najniższa cena z 30 dni
przed promocją: 44,90 zł
Produkt dostępnY

OPIS KSIĄŻki:

Zwycięstwo nad cierpieniem zaczyna się od uświadomienia sobie tego, że żadna z twoich dolegliwości nie jest tobą. Jeśli jesteś w stanie dostrzec swoją kondycję fizyczną i własne problemy, to nie możesz nimi być. Jesteś kimś, kto je obserwuje i widzi. W głębokiej tkance twojej percepcji tkwi moc mądrości i miłości, zaś ona sama jest prawdziwym tobą. Bezustannie istniejąca percepcja ożywia twój wewnętrzny dialog, ciało fizyczne i każdą dysharmonię, której doświadczasz.

Istnieje coraz więcej badań naukowych, których wyniki dowodzą, że nasze emocje, a co za tym idzie – również wibracje, mają bezpośredni wpływ na nasze samopoczucie i zdrowie. RJ Spina wyleczył siebie z tego, co medycyna uznała za nieuleczalne. W tej rewolucyjnej książce opisuje, jak tego dokonał. I chociaż istnieje wiele publikacji o podobnej tematyce, to jednak ta jest wyjątkowa. Autor dzieli się z czytelnikami niezwykle praktycznymi wskazówkami, które każdy z nas może wykorzystać do samouzdrawiania. Nie jesteśmy bezradni – jesteśmy niezwykłymi istotami, które uczą się aktywować swoją potężną moc. Z tej książki dowiesz się, jak to zrobić. Serdecznie polecam i życzę zdrowia!
Agnieszka Maciąg

To fascynujący podręcznik uzdrawiania energią. Wiarygodność opisanej w nim metody potwierdza historia autora, który pokonał nieuleczalny paraliż. To także cudowna praktyka rozwoju wewnętrznego. Wyłączenie ograniczającej nas tożsamości ego pozwala bowiem odzyskać wewnętrzną moc płynącą ze Źródła. Dostrojenie się do jego najwyższych wibracji przywraca harmonię ciała i spokój w przestrzeni emocjonalnej, a także wspiera osiąganie celów życiowych. Praktykując opisaną metodę, poczujesz, k i m  j e s t e ś, odzyskasz wewnętrzny spokój i uwierzysz w nowe możliwości.
Dariusz Chwiejczak, Kod Emocji i Kod Ciała – terapeuta

Zwolnij, odnajdź siebie, ulecz się. Zostaw za sobą wszystko, co wiesz, i odkryj, jak dokonać prawdziwego samouzdrowienia.
RJ Spina opowiada o tajemnicach, jakie odkrył dzięki pokonaniu przewlekłych chorób i paraliżu dolnej części ciała. Przedstawia sposoby na wykorzystanie energetycznego uzdrowienia, by ukrócić cierpienie i odnaleźć wewnętrzny spokój. Prezentuje technikę podnoszenia częstotliwości, którą on i jego klienci stosują, aby zaprogramować swoje zdrowie i poprawić samopoczucie.
Książka ta zawiera niezbędne zasady i techniki pozwalające uzyskać dostęp do wyższych stanów świadomości i umożliwiające kierowanie energią w taki sposób, aby usunąć program choroby. Korzystając
z wizualizacji, medytacji i pracy z mantrami, będziesz mógł uwolnić się z więzienia własnego ego oraz cieszyć się dobrym zdrowiem i harmonią, które są twoim przeznaczeniem.

Nie zdziw się, kiedy twoje wibracje wzrosną podczas prawidłowej pracy z siedmioma krokami. Tak właśnie funkcjonuje uzdrowienie i polepsza się jakość życia. Dysharmonia i choroby z niskiej częstotliwości nie są w stanie istnieć w środowisku o wysokiej wibracji. Jaźń, twoja natura, jest niezwykle wysoką częstotliwością. Uzdrowienie następuje poprzez dostrojenie umysłu do najwyższych wibracji Jaźni. Twoje ciało podąży za tym samo.

fragment książki:

pobierz FRAgment pdf

dane szczegółowe

Liczba stron: 224
Format: 153 x 227
Oprawa: miękka
ISBN: 978-83-7579-892-0
Data wydania: 21 września 2023
Tłumacz: Joanna Stępień
cena detaliczna:
44,90 zł
cena promocyjna:
26,94 zł
RABAT
40%
Najniższa cena z 30 dni
przed promocją: 44,90 zł
Produkt dostępnY