Zmień swój umysł. Usuń programy z podświadomego umysłu i odzyskaj swoją energię

Autor:
Nowość
data wydania: 22 kwietnia 2024
dane szczegółowe: ZOBACZ WIĘCEJ
cena detaliczna:
44,90 zł
cena promocyjna:
26,94 zł
RABAT
40%
Najniższa cena z 30 dni
przed promocją: 44,90 zł
Produkt dostępnY

OPIS KSIĄŻki:

Pozwól, że zadam ci pytanie: co jesteś w stanie zrobić, by uwolnić się od ciągłego stresu, niepokoju, wątpliwości i frustracji?
A gdybym powiedział ci, że istnieje zdumiewająco prosta, a jednocześnie niesamowicie skuteczna metoda, która może odmienić twoje życie?

Nasz podświadomy umysł został ukształtowany przez ego, będące całkowicie zmyśloną postacią. Przyjmujemy nieprawdziwe idee, które wywołują niepewność, lęk i ciągły stres. RJ Spina daje dokładne wskazówki, jak zrozumieć mechanizmy sterujące podświadomością i jak uwolnić się od ich ograniczeń. Dociekanie prawdy poprzez zadawanie sobie pytań i pisanie dziennika pozwala w 21 dni odzyskać energię i wyjść ze stagnacji. To drugi znakomity poradnik samorozwoju tego autora, idealny dla osób chcących zrozumieć, jak działa umysł i skąd się biorą złe nastroje. Zastosowanie opisanych technik prowadzi do odzyskania wolności i sprawczości, a tym samym do zasadniczej poprawy jakości życia.
Dariusz Chwiejczak, terapeuta holistyczny ATMAIA

Umysł może być naszym najgorszym wrogiem lub najlepszym sprzymierzeńcem. To od nas zależy, czy będzie nam dobrze służył. Zrywając z ograniczającymi wzorcami, nawykami, przyzwyczajeniami, stereotypami, normami społecznymi i działaniem na autopilocie, możemy tworzyć swoje życie celowo, świadomie i pięknie.
Ta książka jest pełna mądrości, ale jest również niezwykle praktycznym przewodnikiem dla osób, które są gotowe i pragną głębokiej, trwałej i wyzwalającej przemiany. Nie możemy zmienić świata, ale możemy zmienić siebie, a dzięki temu zmieniamy cały swój świat!
Z serca polecam!
Agnieszka Maciąg, autorka rozwojowych książek, bloga i webinarów

Rozwijając techniki przedstawione w poprzedniej książce Samouzdrawianie poprzez podnoszenie wibracji, RJ Spina dzieli się kolejnymi praktycznymi odkryciami z zakresu pracy w wyższych częstotliwościach. Stosowanie ich pozwoli ci uwolnić się od stresu, wątpliwości oraz niskiej energii, które blokują twoją radość i wpływają negatywnie na jakość życia.

Przedstawione tu informacje pomagają przemodelować podświadomy umysł i przywrócić równowagę energetyczną. Dzięki 14-dniowym ćwiczeniom poznasz swoje mentalne programy, które na ciebie wpływają. Seria pytań autorefleksyjnych pozwoli ci odkryć prosty, lecz niezwykle potężny system diagnostyki energetycznej. To zapewni pełną jasność odnośnie do tego, co zwiększa lub zmniejsza twoje konto energetyczne, a co za tym idzie – decyduje o jakości twojego życia.
RJ Spina towarzyszy ci na każdym etapie, oferując medytacje, praktyki uważności i wiele innych. Pokaże ci, jak nie tylko poznać prawdziwego siebie, ale także wyrazić się poprzez działania, które łatwo wkomponować w codzienne życie. Dzięki tej książce doświadczysz większej samoświadomości, wiary w siebie i wolności.

Klucz do spełnienia i dobrego samopoczucia tkwi w twojej zdolności do uświadomienia sobie własnych, ograniczających, autodestrukcyjnych i podświadomych programów. Właśnie te głęboko zakorzenione przekonania i tożsamość ego zawężają twoją wyobraźnię i pochłaniają energię. Podświadome programy uniemożliwiają ci poznanie własnej doskonałej, nieograniczonej i boskiej natury, kradnąc cenną siłę życiową oraz ograniczając twój potencjał, radość, spokój, witalność i miłość.

fragment książki:

pobierz FRAgment pdf

dane szczegółowe

Liczba stron: 219
Format: 152 x 227
Oprawa: miękka
ISBN: 978-83-7579-916-3
Data wydania: 22 kwietnia 2024
Tłumacz: Joanna Stępień
cena detaliczna:
44,90 zł
cena promocyjna:
26,94 zł
RABAT
40%
Najniższa cena z 30 dni
przed promocją: 44,90 zł
Produkt dostępnY