Zacznij od siły. Kultowy poradnik treningu ze sztangą

Autor:
Bestseller
data wydania: 27 czerwca 2018
dane szczegółowe: ZOBACZ WIĘCEJ
cena detaliczna:
89,90 zł
Produkt dostępnY

OPIS KSIĄŻki:

Zacznij od siły to jedna z najlepszych książek dotyczących sprawności fizycznej, którą do tej pory sprzedano w ponad 500 000 egzemplarzy. Autor przedstawia prosty, logiczny, praktyczny i przede wszystkim kompleksowy program ćwiczeń ze sztangą, który na zawsze odmieni twoje podejście do treningu siłowego. Choć książka skierowana jest głównie do młodych sportowców, ze wskazówek w niej zawartych mogą skorzystać również osoby trenujące rekreacyjnie, bez względu na kondycję fizyczną, płeć czy wiek. Każde ćwiczenie opisano krok po kroku, przedstawiając różne aspekty pracy ze sztangą, po to, by pomóc ci zbudować prawdziwą tężyznę.

„Stres–regeneracja–adaptacja”. Ta prosta zasada, proponowana przez autora Zacznij od siły, sprawi, że na pewno osiągniesz sportowe wyżyny i znacząco poprawisz jakość swojego życia.

Rewelacyjna książka skierowana nie tylko do adeptów treningu siłowego, crossfitu, kulturystyki czy sportów walki, ale także do trenerów. Autor przywraca do łask niezawodną sztangę - pokazuje, jak przeprowadzić zdrowy, porządny trening, wykonując 4 ćwiczenia: przysiad, martwy ciąg, wyciskanie leżąc czy wyciskanie żołnierskie. Podczas lektury można też przyswoić lub powtórzyć zagadnienia z dziedziny anatomii. Ta pozycja powinna znaleźć się na półce każdego sportowca.
Marcin Klima, wykładowca i dyrektor Wyższej Szkoły Instruktorsko-Trenerskiej

fragment książki:

pobierz FRAgment pdf

dane szczegółowe

Liczba stron: 384
Format: 205 x 275
Oprawa: miękka
ISBN: 978-83-7579-669-8
Data wydania: 27 czerwca 2018
cena detaliczna:
89,90 zł
Produkt dostępnY