Szczęśliwy kot. Wydanie II

data wydania: 15 grudnia 2016
dane szczegółowe: ZOBACZ WIĘCEJ
cena detaliczna:
21,90 zł
Produkt dostępnY
INNE FORMATY

OPIS KSIĄŻki:

Szczęśliwy kot to doskonała lektura dla wszystkich miłośników kotów. Przeczytasz tu nie tylko o tym, jak należy, ale i jak nie wolno żywić kota. A może Twój kot nie potrafi jeszcze korzystać z toalety? Zajrzyj do książki, a dowiesz się, jak go tego nauczyć...
Przekonasz się, że rasa to nie tylko wygląd kota, ale także określony charakter i temperament. Nauczysz się czegoś o pielęgnacji swojego ulubieńca, która nie polega przecież wyłącznie na czesaniu. Uświadomisz sobie, że nuda i samotność mogą być dla kota groźniejsze nawet niż choroba. Zapoznasz się z problemami związanymi z rują, rozmnażaniem i odchowywaniem kociąt.
Książka zawiera sporo niepublikowanych dotąd informacji z dziedziny weterynarii, hodowli, a także dotyczących antykoncepcji i sterylizacji kotów. Autorka podpowiada, jak zrozumieć swojego kota i jak być przez niego zrozumianym. Znajdziesz tu odpowiedzi na wiele nurtujących Cię pytań.

Mam nadzieję, że książka ta przyczyni się do powiększenia grona wielbicieli wszystkich zwierząt i oczywiście kotów, a także polepszenia warunków życia naszych pupili. Wierzę też, że pozwoli lepiej poznać osobowość naszych czworonożnych przyjaciół, a zawarte w niej wskazówki dotyczące pielęgnacji, profilaktyki chorób, odżywiania i rozrodu sprawią, że opieka nad kotem będzie zdecydowanie łatwiejsza. Pamiętajmy, że zwierzęta potrafią ogrzać naszą duszę jak najlepszy przyjaciel.
Dorota Sumińska

Jestem przekonany, że książka będzie przydatna nie tylko dla miłośników kotów, ale spotka się również z uznaniem doświadczonych hodowców i znawców kotów.
Gorąco polecam lekturę Szczęśliwego kota!
Wojciech Albert Kurkowski, redaktor naczelny magazynu „KOT”

fragment książki:

pobierz FRAgment pdf

Autor KSIĄŻki:

Dr Dorota Sumińska kontynuuje bogatą tradycję rodzinną znawców i miłośników zwierząt, jest lekarzem weterynarii z wieloletnią praktyką, specjalistą chorób psów i kotów oraz psychologiem zwierzęcym z zamiłowania. Prowadzi telewizyjne i radiowe programy o zwierzętach.

dane szczegółowe

Liczba stron: 78
Format: 143 x 205
Oprawa: miękka
ISBN: 978-83-7579-569-1
Data wydania: 15 grudnia 2016
cena detaliczna:
21,90 zł
Produkt dostępnY
INNE FORMATY