Szczęśliwy pies. Wydanie trzecie (EBOOK)

Ebook
data wydania: 26 kwietnia 2017
Format: EPUB + MOBI
dane szczegółowe: ZOBACZ WIĘCEJ
cena detaliczna:
21,90 zł
cena promocyjna:
16,42 zł
RABAT
25%
Najniższa cena z 30 dni
przed promocją: 13,14 zł
Produkt dostępnY
INNE FORMATY

OPIS KSIĄŻki:

Szczęśliwy pies. Wydanie rozszerzone i uaktualnione to książka dla osób, które pragną po raz pierwszy przyjąć psa do swojego domu oraz dla właścicieli psów, którzy chcieliby w bardziej świadomy sposób zadbać o swojego pupila.

Autorka w przystępny sposób przekazuje praktyczną wiedzę niezbędną do prawidłowego wychowania i utrzymania psa. Tematyka poruszana w książce obejmuje najważniejsze zagadnienia dotyczące:

  • wychowania,
  • żywienia,
  • rozmnażania i sterylizacji,
  • profilaktyki,
  • doboru rasy.                                                                                                                         

Celem książki jest podniesienie ogólnej wiedzy i wrażliwości właścicieli psów, co powinno zaowocować lepszym zrozumieniem psychiki i potrzeb psa, ułatwić rozwiązywanie codziennych problemów, co w konsekwencji zwiększy zadowolenie właściciela oraz bezpieczeństwo domowników.

Wydawałoby się, że o naszych czworonożnych towarzyszach powiedziano już wszystko Okazuje się jednak, że nie! Dorota Sumińska kolejny raz zadziwia nas wnikliwą analizą psiej natury. Co więcej, przybliża nam tematy bardzo ważne i trudne – dotyczące sterylizacji i kastracji, bezdomności zwierząt, adopcji starszych psów. We wznowieniu Szczęśliwego psa uświadamia nam nie tylko to, jak wielkim szczęściem jest być opiekunem psów, ale też jak wiele szczęścia możemy im ofiarować. Jednym z najpiękniejszych przesłań uzupełnionego wydania tej książki jest stwierdzenie, że to my, ludzie, powinniśmy uczyć się od naszych psich przyjaciół prawdziwej mądrości, pogody ducha i bezinteresowności. Kiedy zmienimy nasz punkt widzenia na żyjące wokół nas zwierzęta, z pewnością dostrzeżemy w ich oczach wielką radość, uśmiech i szczęście. Okażmy psu serce i zrozumienie, a  zwykły kundelek stanie się najwspanialszym „rasowym” towarzyszem.
Książkę tę polecam zarówno przyszłym psim opiekunom, jak i wszystkim tym, którzy już cieszą się przyjaźnią swoich czworonogów jako cenne uzupełnienie wiedzy o prawidłowej opiece nad nimi. Myślę, że treść i przesłanie wznowionego wydania zgodne jest z tym, co chciałyby nam przekazać bezdomne zwierzęta oczekujące na odmianę swojego losu.
Anna Szwapczyńska, Fundacja „Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt – Viva!”

fragment książki:

Autor KSIĄŻki:

Dr Dorota Sumińska kontynuuje bogatą tradycję rodzinną znawców i miłośników zwierząt, jest lekarzem weterynarii z wieloletnią praktyką, specjalistą chorób psów i kotów oraz psychologiem zwierzęcym z zamiłowania. Prowadzi telewizyjne i radiowe programy o zwierzętach.

dane szczegółowe

Format: EPUB + MOBI
Rozmiar: 2.23 MB
Liczba stron: 120
ISBN: 978-83-7579-570-7
Data wydania: 26 kwietnia 2017
cena detaliczna:
21,90 zł
cena promocyjna:
16,42 zł
RABAT
25%
Najniższa cena z 30 dni
przed promocją: 13,14 zł
Produkt dostępnY
INNE FORMATY