Puść to i powiedz życiu "tak"

Nowość
data wydania: 29 maja 2024
dane szczegółowe: ZOBACZ WIĘCEJ
cena detaliczna:
44,90 zł
cena promocyjna:
26,94 zł
RABAT
40%
Najniższa cena z 30 dni
przed promocją: 44,90 zł
Produkt dostępnY

OPIS KSIĄŻki:

Książka Puść to i powiedz życiu „tak” to bardzo osobiste przesłanie. Françoise Rambaud jest osobą wyjątkową. Dostrzega rzeczy trudne do uchwycenia. Jej przesłanie kieruje nas do tego, co w życiu najważniejsze – do prawdy i do miłości.
Wojciech Eichelberger

Puść to i powiedz życiu „tak” jest zapisem wewnętrznej podróży. Mnóstwo tu inspiracji; zatrzymań i przypomnień, relacji i przemyśleń z prowadzonych warsztatów, impresji z wypraw po złote runo. Czy jesteśmy w stanie zrezygnować z walki o sprawy tego świata? Przejrzeć iluzję braku? Rozgościć się w obecności? Odprężyć w ciszy? Jak ptak śpiewać, nie wiedząc, czy ktoś słucha… po prostu śpiewać swoją pieśń? A więc puść to, puść. I zobacz, co się odsłoni.
Françoise od lat zaprasza nas do wewnętrznych dociekań, kontemplacji, zgłębiania tego, co ukryte i nieoczywiste na pierwszy rzut oka. Zaprasza do najważniejszej życiowej podróży.
Renata Arendt-Dziurdzikowska, dziennikarka, certyfikowana coach, autorka książek

Życie jest najpiękniejszą szkołą
Myśli, refleksje i nauki zawarte w tej książce wyrosły z moich doświadczeń duchowych i życiowych (tych cennych jak bryłki złota i tych uwierających jak kamyki w bucie). Wszystkie miały na mnie ogromny wpływ i pamięć o nich towarzyszy mi każdego dnia. Płynące z nich przemyślenia prowadzą mnie i dają siłę, jednak nie są prawdami absolutnymi – umiem przyjmować to, czym zaskakuje mnie los, i przeobrażać się tak, by pozostać w miłości do życia.
Françoise Rambaud

Wyobraźcie sobie sto dwadzieścia osób, które siedzą naprzeciwko was, spragnione wiedzy, dobrej wibracji, uzdrowienia… z ich oczekiwaniami, pytaniami… A w programie… brak programu!
Françoise pozwala wybrzmieć wszystkim głosom, uwolnić się energiom. Tworzy przestrzeń wibracji sprzyjającą zdrowieniu, odpuszczeniu, porzuceniu wszelkich form oporu naszego ego. Cel: serce.
Na każdych warsztatach, w których jej towarzyszę, z niezmiennym zachwytem obserwuję, z jaką zwinnością Françoise porusza się w świecie wibracji, z jaką siłą i precyzją dotyka sedna czyjegoś zranienia… I z jaką miłością…
Patrząc z boku, odnosi się wrażenie, że Françoise, pociągając za cieniutką nitkę, rozplątuje zapętlony motek… Twarze zaczynają się zmieniać, ciała rozluźniać, serca otwierać na nowe doświadczenia, na poruszenia tak głębokie, że mogą wpłynąć na przemianę całego życia!
Przy niej uczę się pełnej obecności w chwili… Kiedy naprzeciwko siebie ma osobę potrzebującą pomocy, czas ulega zawieszeniu, coś się zmienia w polu wibracji. Intensywność tego spotkania twarzą w twarz sprawia, że wytwarza się fala obejmująca wszystkich uczestników, rezonująca z większą lub mniejszą siłą, zależnie od osobistej historii każdego z nich. Françoise ma tę inspirującą moc, łatwość doświadczania intymnego kontaktu. Ponieważ wszystko jest w chwili, Françoise wchodzi w wibracje, a my wślizgujemy się na te pulsujące fale, które zapraszają, by płynąć za nią!
Philippe Lacroze

Światy widzialny i niewidzialny łączą granice nie całkiem szczelne, a niektóre osoby, tak jak Françoise, swobodnie przenikają z jednego do drugiego. Dla nich granice nie są ograniczeniem tylko bramą, którą otwierają, mówiąc życiu „tak”. Tylko tyle. A jednak powiedzieć „tak” wcale nie jest łatwo.
W książce, którą właśnie trzymasz w dłoni, Françoise przybliża nam, na tyle, na ile pozwala nasz umysł, to, co widzi, słyszy; to, czym oddycha, czego dotyka, smakuje, to, czego doświadcza.
Patrice Lumeau (z Przedmowy)

fragment książki:

pobierz FRAgment pdf

dane szczegółowe

Liczba stron: 159
Format: 147 x 210
Oprawa: twarda
ISBN: 978-83-7579-924-8
Data wydania: 29 maja 2024
Tłumacz: Gabriela Hałat
cena detaliczna:
44,90 zł
cena promocyjna:
26,94 zł
RABAT
40%
Najniższa cena z 30 dni
przed promocją: 44,90 zł
Produkt dostępnY