Ekspresowe porady fotograficzne

data wydania: 17 października 2013
dane szczegółowe: ZOBACZ WIĘCEJ
cena detaliczna:
34,90 zł
cena promocyjna:
20,94 zł
RABAT
40%
Najniższa cena z 30 dni
przed promocją: 34,90 zł
Produkt dostępnY

OPIS KSIĄŻki:

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania fotograficzne

Bryan Peterson, uznany na całym świecie nauczyciel fotografii, zdradzi ci rozwiązania, dzięki którym będziesz mógł wykonywać doskonałe fotografie.

Fotografowanie często wywołuje frustracje – począwszy od fotografowania bardzo kontrastowych scen, poprzez zamrażanie akcji w słabym świetle, wykonywanie zdjęć księżyca w pełni czy fotografowanie błyskawic. W każdym z tych przypadków Bryan zwraca uwagę na typowe problemy i prezentuje metody ich rozwiązania, aby nadać zdjęciom zupełnie inny wygląd.

Będące uzupełnieniem Ekspozycji bez tajemnicEkspresowe porady fotograficzne wyjaśniają najistotniejsze kwestie fotograficzne, by pomóc ci przełamać złe nawyki, abyś mógł bez obaw tworzyć najlepsze zdjęcia nawet w najtrudniejszych warunkach.

 

Wielką zaletą Ekspresowych porad jest ich forma. Każde zagadnienie rozpoczyna się od konkretnego pytania, na które otrzymasz dokładną odpowiedź. Dzięki temu nie musisz książki czytać od deski do deski. Potraktuj ją raczej jak podręczny poradnik, który możesz mieć zawsze przy sobie.

Ekspozycja bez tajemnic Bryana Petersona wyjaśniająca, jakie elementy wpływają na ekspozycję, sprzedała się już w nakładzie blisko pół miliona egzemplarzy, co uczyniło ją jedną z najbardziej poczytnych książek o fotografii na świecie. Teraz Bryan przygotował rozwinięcie tamtej publikacji w postaci Ekspresowych porad fotograficznych, w których mierzy się z 28 najczęstszymi problemami związanymi z ekspozycją, z jakimi borykają się entuzjaści fotografii.

Bryan Peterson w Polsce
Wywiad dla Onetu

Spotkanie autorskie w Empik Junior

Wywiad w Radiowej Czwórce

fragment książki:

pobierz FRAgment pdf

Autor KSIĄŻki:

Bryan Peterson jest zawodowym fotografem, znanym na całym świecie instruktorem w tej dziedzinie i autorem takich bestsellerów, jak: Ekspozycja bez tajemnic, Fotografia bez tajemnic, Kompozycja bez tajemnic czy Kreatywna fotografia bez tajemnic. Założył internetową szkołę fotograficzną – Szkołę Perfekcyjnej Fotografii Bryana Petersona (polish.ppsop.com). Mieszka w Chicago.

Filmy instruktażowe Bryana Petersona znajdziesz na: youtube.com/user/WydawnictwoGalaktyka

dane szczegółowe

Liczba stron: 144
Format: 165 x 225
Oprawa: miękka
ISBN: 978-83-7579-286-7
Data wydania: 17 października 2013
Tłumacz: Przemysław Imieliński

patroni medialni:

cena detaliczna:
34,90 zł
cena promocyjna:
20,94 zł
RABAT
40%
Najniższa cena z 30 dni
przed promocją: 34,90 zł
Produkt dostępnY