Fotografia bez tajemnic

data wydania: 28 września 2012
dane szczegółowe: ZOBACZ WIĘCEJ
cena detaliczna:
69,90 zł
Produkt dostępnY

OPIS KSIĄŻki:

Ten kompleksowy przewodnik pomoże ci robić lepsze zdjęcia w każdej sytuacji i każdym aparatem. Czy chcesz w końcu zrozumieć ekspozycję? Czy chciałbyś nauczyć się bardziej kreatywnego patrzenia i komponowania obrazów? Jesteś gotów lepiej poznać magię światła? To wszystko znajdziesz w tej książce – techniki, które każdy fotograf powinien znać, by robić lepsze zdjęcia przyrody, krajobrazów, ludzi i zbliżeń. Poznasz także twórcze metody, takie jak tworzenie „deszczu” i fotografowanie „duchów”, uzyskasz tu również rady na temat sprzętu i programów do obróbki zdjęć.

Ten ważny przewodnik, wypełniony inspirującymi fotografiami Bryana, powinien znaleźć się w torbie każdego fotografa.

W swoim przewodniku Peterson stara się udowodnić, że fotografii może nauczyć się praktycznie każdy, a tym samym obala stereotyp, że jest to dziedzina tylko dla wybranych. Wystarczy poznać podstawowe zagadnienia: Czym jest przysłona? Co to jest czas naświetlania? Jak skomponować udany kadr? Jaka jest rola światła w powstawaniu obrazu fotograficznego? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziemy w tej książce.
Marcin Grabowiecki, Fotopolis.pl

Bryan Peterson w Polsce
Wywiad dla Onetu

Spotkanie autorskie w Empik Junior

Wywiad w Radiowej Czwórce

fragment książki:

pobierz FRAgment pdf

Autor KSIĄŻki:

Bryan Peterson jest zawodowym fotografem, znanym na całym świecie instruktorem w tej dziedzinie i autorem takich bestsellerów, jak: Ekspozycja bez tajemnic, Fotografia bez tajemnic, Kompozycja bez tajemnic czy Kreatywna fotografia bez tajemnic. Założył internetową szkołę fotograficzną – Szkołę Perfekcyjnej Fotografii Bryana Petersona (polish.ppsop.com). Mieszka w Chicago.

Filmy instruktażowe Bryana Petersona znajdziesz na: youtube.com/user/WydawnictwoGalaktyka

dane szczegółowe

Liczba stron: 400
Format: 138 x 215
Oprawa: miękka
ISBN: 978-83-7579-246-1
Data wydania: 28 września 2012
Tłumacz: Włodzimierz Stanisławski

patroni medialni:

cena detaliczna:
69,90 zł
Produkt dostępnY