Jak lepiej jeździć konno cz. 3. Od szkolenia podstawowego do jeździectwa na wysokim poziomie

data wydania: 30 czerwca 2017
dane szczegółowe: ZOBACZ WIĘCEJ
cena detaliczna:
44,90 zł
Produkt dostępnY

OPIS KSIĄŻki:

Podobnie jak w poprzednich częściach serii, autor udziela konkretnych odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania i wskazuje możliwości rozwiązywania pojawiających się problemów. Z perspektywy Hessa najważniejsze – zarówno dla każdego startującego w zawodach jeźdźca z ambicjami, jak i dla osób uprawiających ten sport rekreacyjnie – jest szkolenie podstawowe oparte na solidnych filarach. Autor proponuje sposoby rozwiązywania poszczególnych problemów wzięte z własnej wieloletniej praktyki. Propaguje jeździectwo zgodne z naturą konia i uważa, że dobrym jeźdźcem może być tylko ktoś, kto konia rozumie, wczuwa się w jego psychikę i wyciąga prawidłowe wnioski z jego zachowania. Ta droga prowadzi do jeździectwa na wysokim poziomie i do harmonii z koniem, bo przecież na pewno każdy z nas chciałby doskonale jeździć konno i mieć wierzchowca pewnie i wrażliwie reagującego na delikatne pomoce jeździeckie.

Trzecia już pozycja z cyklu Jak lepiej jeździć konno z pewnością pomoże Czytelnikom w doskonaleniu umiejętności jazdy konnej i obchodzenia się z końmi. Dlatego warto ją uważnie przeczytać i wykorzystywać
w praktyce zawarte w niej porady.
Wojciech Mickunas

fragment książki:

pobierz FRAgment pdf

Autor KSIĄŻki:

Christoph Hess od 1978 roku pracuje w Niemieckim Związku Jeździeckim (FN), przez blisko 20 lat był kierownikiem Federalnego Centrum Wyczynowego DOKR, przez 30 lat kierownikiem Działu Szkolenia FN, a od ponad 20 lat pełni funkcję kierownika Działu Członków Indywidualnych FN.
Jest międzynarodowym sędzią zawodów w ujeżdżeniu i wszechstronnym konkursie konia wierzchowego oraz zawodowym trenerem jeździeckim (FN).

dane szczegółowe

Liczba stron: 184
Format: 165x240
Oprawa: Miękka
ISBN: 978-83-7579-604-9
Data wydania: 30 czerwca 2017
cena detaliczna:
44,90 zł
Produkt dostępnY